کمالوند: به شجاعیان تذکر دادم/ نسبت به استیماچ شناخت دارم

سرمربی تیم گسترش فولاد گفت: من به شجاعیان تذکر نهایی را داده ام و اگر این بازیکن عملکرد خوبی نداشته باشد در بازی های آینده در ترکیب حضور نمی یابد.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان، اظهار داشت: سپاهان در سالیان اخیر از تیم های مدعی در لیگ برتر بوده و سال گذشته نیز به مقام قهرمانی رسیده است. بازی سختی داریم ولی با تمام توان در بازی حضور خواهیم داشت تا با ارایه بازی تماشاگر پسند، سه امتیاز را کسب کنیم.

وی ادامه داد: محروم و مصدومی نداریم. سپاهان پس از حذف از جام حذفی با تمام توان در لیگ برتر ظاهر خواهد شد تا قهرمانی را در این مسابقات کسب کند. نقاط ضعف و قدرت حریف را می شناسیم و بازی های حریف را آنالیز کرده اینم. اگر بازیکنانمان در فرم ایده ال باشند، شکست دادن سپاهان دور از دسترس نیست.

کمالوند درباره هواداران تیمش، گفت: نمی توانیم بگویم که از گسترش فولاد نتیجه می خواهیم ولی حمایت نکنیم. بازی ما با دیدار تراکتور سازی همزمان نبوده و دوست داریم هواداران در ورزشگاه حضور داشته باشند. نیاز مبرم به حضور هواداران داریم . از همه هواداران می خواهیم در مقابل سپاهان از تیم حمایت کنند.

سرمربی آبی پوشان تبریزی در خصوص شناخت اش از سرمربی تیم حریف، بیان کرد: استیماچ مربی کرواتی بوده و من از مربیان این کشور شناخت دارم. یک مربی نمی تواند در یک هفته یا ده روز تاثیر زیادی داشته باشد و زمان بر است. نگاه این مربیان را می شناسم و دوست دارم با ارایه بازی هجومی، سپاهان را غافلگیر کنیم.

کمالوند در خصوص وضعیت داریوش شجاعیان، اظهار داشت: در مورد داریوش شجاعیان، هیچ تیمی با ما مذاکره نکرده است. من به این بازیکنان تذکر نهایی را دادم و نمی شود که بازیکنی را از لیگ دو به لیگ برتر بیاریم و آنقدر شلوغ کنند که فکر بازیکن در زمین نباشد. اگر فردا عملکرد خوبی نداشته باشد، بازی مقابل پرسپولیس در ترکیب قرار نمی گیرد.

وی ادامه داد: شجاعیان روز به روز در روند سراشیبی فرو می رود و در پنج بازی اخیر عملکرد خوبی نداشته است.

سرمربی گسترش فولاد در خصوص آخرین وضعیت آقایی و نریمان جهان، بیان کرد: سامان نریمان جهان و سعید آقایی تا نیم فصل  در اختیار تراکتور سازی هستند. مالک باشگاه گسترش فولاد گفته است که اگر این بازیکنان تا پایان فصل آینده قرارداد خود را با گسترش فولاد امضاء نکند و یک سال آینده در گسترش فولاد نباشند، باید در نیم فصل به گسترش فولاد بازگردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.