واکنش دبیرسیاسی جامعه اسلامی دانشجویان کشور به سخنان مهرعلیزاده در تبریز؛

بزرگ و بزرگ زاده های شما در زندان تشریف دارند/فتنه گرها امتحانشان را پس داده اند و مردم اجازه بازگشت آن ها را نمی دهند

وی افزود: آقای مهرعلیزاده چطور به خود اجازه می دهید تا نام یکی از نمایندگان را به سخره بگیرید در حالیکه بزرگ و بزرگ زاده های شما در زندان تشریف دارند و حق مردم را خورده اند.

به گزارش تبریزبیدار، متین منتظمی دبیرسیاسی جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص اظهارات مهرعلیزاده در تبریز اظهار داشت: بهتر است تا ایشان در مورد کاغذپاره تلقی کردن تحریم ها نگاهی هم به سخنان آقای ظریف بیندازند تا بدانند که نظرات دوستانشان در این باره چیست.

وی افزود: آقای مهرعلیزاده چطور به خود اجازه می دهید تا نام یکی از نمایندگان را به سخره بگیرید در حالیکه بزرگ و بزرگ زاده های شما در زندان تشریف دارند و حق مردم را خورده اند.

منتظمی ادامه داد: این نگرش سطحی مصداق تفکرات تضاد طبقاتی است و نشان دهنده عمق فکر این افراد می باشد.

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان کشور اظهار داشت: بخش دیگری از سخنان آقای مهرعلیزاده در رابطه با عزت مردم بود که باید به ایشان گفت عزت مردم زمانی خدشه دار شد که دولت اصلاحات با عدم برنامه منظم در توسعه سیاسی و اقتصادی بر آنان حکمرانی کرد، عزت مردم زمانی خدشه دار شد که صف های طویلی به خاطر بی تدبیری برای اخذ سبد کالا شکل گرفت.

وی افزود: سؤال بنده از ایشان این است که ارزش کار مسکن مهر مهم بود که با ۲۵ میلیون تومان مردم را خانه دار کرد یا وام خودرو که با همان قیمت مسکن مهر بود اما خودروهای بی کیفیت به مردم داده شد؟

منتظمی در رابطه با سیاست خارجی دولت یازدهم نیز ابراز داشت: در توسعه سیاست خارجی دولت تدبیر نیز اگر هدایت های مقام معظم رهبری نبود دوستان آقای مهرعلیزاده میدان را به دست آمریکایی ها می دادند و امروز مشخص نبود که چه بلایی برسر ما می آمد.

وی در رابطه با رفع حصر فتنه گران نیز تاکید کرد: فتنه گرها امتحانشان را پس داده اند و مردم اجازه بازگشت آن ها را نمی دهند.

دبیرسیاسی جامعه اسلامی دانشجویان در پایان سخنانش با اشاره به سابقه تاریخی دشمنی آمریکایی ها با ایرانیان گفت: اگر آقای مهرعلیزاده سلاح های جنگ ۸ ساله را که همگی از طرف آمریکا پشتیبانی می شدند فراموش کرده اند ما آن ها را از خاطر نبرده ایم و ذره ای از دشمنی آمریکایی ها علیه ملت ایران کم نشده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.