اتفاقات نادر در انتصابات در آذربایجان!

نجفی در مس سونگون ابقا شد/ تغییری که ۲۴ ساعت دوام نیافت!

رییس هیات‌مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران با ابلاغ نامه‌ای فوری کلیه امورات مربوط به مدیریت و سرپرستی تیم فوتسال مس سونگون را به حامد نجفی واگذار کرد.

به گزارش تبریز بیدار، پس از تصمیم ناگهانی مدیران صنایع ملی مس کشور مبنی بر تغییرات مدیریتی در این باشگاه و در پی ناراحتی هواداران تیم فوتسال مس سنگون، مهندس کرباسیان رییس هیات‌مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران با ابلاغ نامه‌ای به شماره ۹۱۹۱/۹۴ به تاریخ امروز (۱۰/۹/۹۴) کلیه امورات مربوط به مدیریت و سرپرستی تیم فوتسال مس سونگون تا پایان سال جاری را به حامد نجفی واگذار کرد.


در حکم ابلاغی مهندس کرباسیان خطاب به مهندس حاجی‌آقازاده عضو هیات‌مدیره شرکت ملی مس ایران و مدیرعامل شرکت مولیبدن مس آذربایجان تاکید شده است :با توجه به وضعیت مناسب تیم فوتسال مس سونگون در رقابت‌های لیگ‌برتر فوتسال کشور و اهمیت ویژه‌ای که این تیم برای مردم شریف تبریز و آذربایجان دارد لازم است تیم فوتسال مس سونگون تا پایان فصل جاری رقابت‌های لیگ‌برتر به نحوی مدیریت شود که لطمه‌ای به این تیم و جایگاه آن نخورد لذا مقرر می‌گردد تیم با مدیریت و سرپرستی مدیریت فعلی تا آخر سال جاری به فعالیت خود ادامه دهد تا در پایان فصل تصمیم لازم اتخاذ گردد.


گفتنی است مس سنگون هم اکنون با تعقیب تاسیسات دریایی تهران در صدر جدول به همراه دبیری تبریز از شانس‌های کسب قهرمانی آذربایجان برای رسیدن به دومین جام قهرمانی تاریخ فوتسال تبریز است.


به اطلاع می‌رساند اصل نامه ارسالی مهندس کرباسیان به مدیرعامل مس آذربایجان نیز در اختیار پایگاه خبری فوتسال ایران قرار گرفته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.