پس از ردصلاحیت برخی چهره ها در فرآیند قانونی بررسی صلاحیتها؛

یک خبر نگران کننده دیگر برای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی / تشکل سیاسی نزدیک به دولت، ستاد انتخابات مستقل تشکیل داد

خبر تشکیل ستاد انتخاباتی مستقل توسط جبهه تدبیر و توسعه آذربایجان شرقی را می توان مقدمه ای برای ارائه فهرست مستقل در انتخابات پیش رو توسط طیف نزدیک به دولت دانست که این به معنی شکست پروژه وحدت اصلاح طلبان با اعتدالیون و دولتی ها است و دومین خبر نگران کننده برای اصلاحاتی ها پس از رد صلاحیت شماری از داوطلبان این طیف در فرآیند قانونی بررسی صلاحیت ها است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از ائل، جبهه تدبیر و توسعه از تشکل های سیاسی نزدیک به دولت است؛ ستاد انتخابات خود را تشکیل داد.

برخلاف اخبار منتشره در خصوص وحدت اعتدالیون و اصلاح طلبان این تشکل نزدیک به دولت با انتخاب مسئول ستاد انتخابات خود نشان داد که قصد فعالیت مستقل در انتخابات پیش رو را دارد.

این در حالی است که اصلاح طلبان حساب خاصی روی وحدت و ائتلاف انتخاباتی با گروه ها و چهره های نزدیک به دولت باز کرده اند.

پس از رد صلاحیت شماری از داوطلبان اصلاح طلب انتخابات مجلس توسط شورای نگهبان و هیئت های نظارت بر انتخابات بر اساس مر قانون این مسئله می تواند چالش دیگری برای این طیف سیاسی باشد.

گفتنی است  با پیشنهاد شورای مرکزی و سیاست گذاری جبهه تدبیر و توسعه آذربایجان شرقی و موافقت ستاد مرکزی انتخابات جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی، “ناصر زمانی” به عنوان مسؤول ستاد انتخابات جبهه تدبیر و توسعه استان آذربایجان شرقی انتخاب شد و حکم ایشان ابلاغ گردید. فرامرز چراغ گوز دبیر جبهه تدبیر و توسعه آذربایجان شرقی است و شماری از چهره های سیاسی نزدیک به دولت روحانی در شورای مرکزی و سیاست گذاری استانی آن حضور دارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.