در نشست خبری پیش از بازی مطرح شد؛

دایی: تبریز بهترین تماشاگران ایران را دارد/ می خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم

سرمربی تیم صبای قم گفت: بازی سختی خواهیم داشت ولی برای کسب سه امتیاز برنامه داریم.

به گزارش تبریز بیدار،  علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز، اظهار داشت: بازی سختی در پیش رو داریم ولی امیدوارم دیدار خوبی را از دو تیم شاهد باشیم. می خواهیم ادامه مسابقات را با پیروزی شروع کنیم ولی همیشه شرایط در تبریز سخت است. کوچک ترین اشتباه می تواند به تیم ضربه بزند و بنابراین می خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی ادامه داد: گسترش فولاد تیمی با انگیزه است. تمرینات خوبی را در این مدت انجام داده و اردوی مناسبی را داشتیم. گسترش فولاد از تیم های خوب لیگ برتر بوده و با کسب سه امتیاز، به آینده امیدوار می شویم.

دایی، بیان کرد: مسابقات جام شهدا محک خوبی برایمان بود که برای هماهنگ سازی تیم به زمان نیاز داشتیم. بازیکنان جدید به سرعت با تیم هماهنگ شدند و خواسته های ما را به خوبی انجام می دهند.

سرمربی تیم صبای قم در خصوص تماشاگران تبریزی، گفت: تیم های تبریزی بهتری تماشاگران ایران را دارند که تراکتور سازی و گسترش فولاد نیاز به حمایت دارد.

وی در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیمش در این دیدار، اظهار داشت: جلال الدین علی محمدی دچار مصدومیت بوده و امیر حسین صادقی نیز مریض است.

علی دایی درباره حضورش در جمع ۴۸ اسطوره دنیا، بیان کرد: من نظر خاصی در این خصوص ندارم. مهم این بود که یک ایرانی در جمع اسطوره‌ها است. برایم مهم است که یک ایرانی در این لیست وجود داشت.

۲۰۴۴۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.