آیت الله مجتهد شبستری:

مطرح کردن شورای رهبری و حمله به شورای نگهبان و بسیج در جهت تضعیف نظام و رهبری است

آیت الله شبستری با بیان اینکه استکبار فهمیده دلیل استمرار این انقلاب وجود ولی فقیه است اظهار داشت : بر همین اساس دشمنان برای اینکه بتوانند رهبری را تضعیف کنند با عناوین مختلف مطالبی را در داخل جامعه از سوی افراد هم سو با خود مطرح می کنند که شورای رهبری، حمله به شورای نگهبان و سپاه و بسیج از آن جمله است.

به گزارش تبریز بیدار،  آیت الله محسن مجتهد شبستری با بیان اینکه استکبار جهانی فهمیده رمز پیروزی انقلاب و تداوم آن رهبری(ولی فقیه) است، افزود: بر این اساس حملات خود را متوجه رهبری کرده است که مطرح شدن شورای رهبری نیز در داخل کشور نشان از آن دارد.

وی با تاکید به اینکه انقلاب اسلامی با رهبری روحانیت به ثمر رسید، اظهار کرد: رهبری الهی بر اساس آیات قرآن کلید همه احکام الهی است و این مهم در زمان غیبت به عهده ولی فقیه است که با انقلاب اسلامی تفسیر عملی شد.

آیت الله شبستری ادامه داد: بر همین اساس دشمنان برای اینکه بتوانند رهبری را تضعیف کنند با عناوین مختلف مطالبی را در داخل جامعه از سوی افراد هم سو با خود مطرح می کنند که شورای رهبری، حمله به شورای نگهبان و سپاه و بسیج از آن جمله است.

وی با بیان اینکه چون عمال داخلی استکبار نمی توانند مستقیم به رهبری حمله کنند، سپاه و بسیج را زیر سوال می برند، تاکید کرد: شما روحانیون باید خط ولایت فقیه و برکات آن را به مردم روشنگری کنید چراکه سپاه، بسیج و شورای نگهبان بازوان رهبری به شمار می روند.


امام جمعه تبریز از روحانیون خواستار تبیین ارزش های سپاه و بسیج به مردم شد و گفت: به مردم بیان کنید که سپاه چگونه در دفاع مقدس حماسه آفرینی کرد و چه خدماتی پس از آن به کشور داشته است و نمونه بارز آن توقف شناورهای امریکایی در هفته گذشته بود.

آیت الله شبستری خاطرنشان کرد: روحانیون خط مقدم جبهه جنگ نرم هستند و باید پاسخگوی شبهات بوده و نگذارند مردم به خصوص جوانان از مسیر اصلی منحرف شوند.

عضو خبرگان رهبری همچنین با اشاه به انتخابات پیش رو و اهمیت آن در برهه کنونی، از روحانیون خواست تا واقعیت ها را در جامعه بیان کرده و ویژگی های افراد اصلح را برای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی تبیین کنند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.