همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی:

افتتاح بیمارستان ۱۱۸ تختخوابی کودکان سرطانی در تبریز

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور نماینده معزز ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار آذربایجان شرقی، شهردار تبریز، رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، بیمارستان ۱۱۸ تخت‌خوابی کودکان مبتلا به سرطان، به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تبریز بیدار، بیمارستان کودکان مبتلا به سرطان، از پروژه‌های تاثیرگذار شهرداری منطقه یک تبریز است که با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال، در چهار و نیم طبقه، با زیربنای ۴۵۰۰ مترمربع طراحی و اجرا شده‌است.


این پروژه ارزشمند در راستای رفع نیازهای درمانی بیماری‌های حاد کودکان و با برخورداری از شاخص‌ها و استاندارهای روز احداث زیرساخت‌های درمانی و پزشکی، در مدت ۱۸ ماه تکمیل شده است.


اورژانس، Past CPR ، اتاق عمل، رادیوگرافی، سونوگرافی، آزمایشگاه، درمانگاه، Fast Trak ، بخش تحت‌نظر و بخش بستری خون، از بخش های مختلف این بیمارستان است که در ۱۱۸ تخت‌خواب، طراحی و اجرا شده است.


احداث این بیمارستان توسط شهرداری منطقه یک تبریز و تامین نیرو و تجهیز آن توسط دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز، نقش اساسی در تقویت شاخص‌ها درمانی شهر تبریز داشته و علاوه بر این، دستاوردها و تاثیرات آن در حوزه گردشگری سلامت نیز بارز خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.