از سوی سازمان همکاری اسلامی (OIC

اعلام فراخوان طراحی لوگوی تبریز ۲۰۱۸

فراخوان طراحی نشان (لوگو) به مناسبت انتخاب تبریز از سوی سازمان همکاری اسلامی (OIC) به عنوان پایتخت گردشگری اسلام در سال ۲۰۱۸ اعلام شد.

به گزارش تبریز بیدار فرزین حق پرست با اشاره به اهمیت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ از سوی سازمان همکاری اسلامی گفت: کسب این عنوان برای شهر تبریز، فرصت مغتنمی است تا این شهر را به عنوان یک مقصد پرجاذبه گردشگری در جهان معرفی کنیم.

دبیر شورای سیاست گذاری تبریز ۲۰۱۸ افزود: به همین منظور شورای سیاست گذاری تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ۲۰۱۸، در نظر دارد، طراحی نشان (لوگو) این مهم را به منظور مشارکت هنرمندان در راستای معرفی هرچه بیشتر تبریز، به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ به مسابقه بگذارد.

حق پرست با تأکید بر برندسازی مناسب تبریز گفت: بازنمایی ویژگی‌های تاریخی، فرهنگی و اسلامی تبریز در طراحی نشان، مورد تاکید قرار گرفته است.

خاطرنشان می‌شود این مسابقه زیر نظر شورای سیاست گذاری تبریز ۲۰۱۸ و با مشارکت استانداری آذربایجان شرقی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز برگزار خواهد شد و از علاقمندان دعوت می‌شود جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی به آدرس www.eachto.org مراجعه نمایند.

فراخوان لوگو تبریز ۲۰۱۸

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.