رییس ستاد انتخابات استان خبر داد:

تایید صلاحیت ۳۶۳ کاندیدای مجلس در آذربایجان شرقی توسط شورای نگهبان

رییس ستاد انتخابات آذربایجان ‌شرقی گفت: هیات مرکزی نظارت در استان آذربایجان شرقی صلاحیت ۳۵۹ نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی را تایید کرده بود که در نهایت شورای نگهبان صلاحیت ۳۶۳ نفر را مورد تایید قرار داد.

به گزارش تبریز بیدار  رییس ستاد انتخابات آذربایجان ‌شرقی گفت: هیات مرکزی نظارت در استان آذربایجان شرقی صلاحیت ۳۵۹ نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی را تایید کرده بود که در نهایت شورای نگهبان صلاحیت ۳۶۳ نفر را مورد تایید قرار داد.

سعید شبستری با بیان این که در روزهای اخیر صلاحیت تعدادی از افراد رد صلاحیت شده مورد تایید قرار گرفت و همچنین تعدادی از افرادی که در ابتدا تایید صلاحیت شده بودند در نهایت مورد تایید نهایی شورای نگهبان قرار نگرفتند، افزود: این افراد از ۱۷ لغایت ۱۹ بهمن ماه فرصت دارند اعتراض خود را به شورای نگهبان ارایه کنند.
وی از استقرار دو هزار و ۸۸۹ شعبه اخذ رای در سطح استان خبر داد و گفت: از فردا توزیع صندوق‌های اخذ رای در شهرستان‌ها شروع می‌شود.
شبستری بیان داشت: حدود سه میلیون و ۱۰۰ برگ تعرفه رای را برای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در استان آماده کرده‌ایم و توزیع تعرفه‌ها هم از هفته آینده آغاز می‌شود.
وی همچنین از حضور حدود ۴۰ هزار عامل اجرایی، انتظامی و نظارتی برای برگزاری انتخابات سالم در استان خبر داد و اظهار داشت: در هر شعبه انتخابات، حدود ۱۵ نفر عامل برگزاری فعالیت خواهند کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.