گزارش تبریزبیدار از جشن فجر انقلاب در تبریز؛

تبریزی ها ” آذربایجان اویاخدی” را بازهم به نمایش گذاشتند

صبح امروز همزمان با ۳۸ امین فجر انقلاب اسلامی مردم ایران زمین در سال ۵۷، مردم انقلابی تبریز هم با حضور پر شور و پررنگ، جشن انقلاب را برگزار می کنند.

به گزارش تبریز بیدارصبح امروز همزمان با ۳۸ امین فجر انقلاب اسلامی مردم ایران زمین در سال ۵۷، مردم انقلابی تبریز هم با حضور پر شور و پررنگ، جشن انقلاب را برگزار می کنند.

تبریزی ها اعم از پیر و جوان، زن و مرد از اقصی نقاط شهر با شعار های الله اکبر، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل واین همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده و آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی  در مسیرهای نه گانه راهپیمایی به سوی میدان نماز محل برگزاری جشن انقلاب در تبریزدر حال حرکت هستندو  همچون قطراتی خود را به دریای خروشان ملت می رسانند.

نکته قابل توجه حضور پرشور جوانانی است که  انقلاب ۵۷ را فقط در حد عکس ها و فیلم ها دیده اند و این حضور با معرفت نشان دهنده انتقال پیام انقلاب به نسل های بعد است.

اکیپ های امدادی، پلیس راهنمایی رانندگی با هدایت مردم به  این حرکت نظم می بخشند.

جوانانی هم با لباس رزم و عده ای دیگر با موتورهای نیمه سنگین در این بین حضور یافته اند. جوانانی که آماده ی گفتن لبیک به ندای ولی خود هستند.

مسئولین شهری و استانی، نمایندگان مردم در مجلس و شورای شهر  هم در این راهپیمایی حضور پر رنگ دارند. با توجه به برنامه های اعلامی، سردار سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران راهپیمایی امروز جشن انقلاب در تبریز است.

سردار سلامی در جایگاه ویژه به ایراد سخنرانی پرداخت از تاریخ پر افتخار تبریز گفت:  تبریز نگین درخشان انقلاب اسلامی و پرچمدار انقلاب است و مردمان این شهر در ۲۹ بهمن ۵۶ و ۸ دی ۸۸ نشان دادند که پشت ولی همواره می ماندو این حضورها بودکه به انقلاب نیرو بخشیده و پیروزی انقلاب را تا به امروز تضمین کرده است.

پلاکاردهای قابل توجهی در دستان مردم  از عشق و ارادت و پایداری بر ارزش ها حکایت دارد. اکثر شعاری های مردم متوجه استکبار جهانی ، آمریکا واسرائیل است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.