22 بهمن مقدمه ی 7 اسفند

از حماسه ی حضور تا حضور حماسی

دشمنان این انقلاب شاید به این فکر می کنند که با توجه به مذاکرات و توافقات حاصل شده بتواند مردم را از صحنه انقلاب و حضور در عرصه های سیاسی و انتخاباتی و حمایت از نظام و انقلاب و ارکان آن دور کند.

سرویس سیاسی تبریزبیدار؛ احمد قهرمانی

۲۲ بهمن یاد آور پیروزی خون بر شمشیر،حق بر باطل،مظلوم بر ظالم ویاد آور حضور همه اقشار مختلف مردم از شهری و روستایی،کارمند و کارگر،زن و مرد،پیر و جوان، شیعه و سنی و سایر اقلیت های دینی، فارس و آذری و عرب وکرد و لر و ترکمن و سیستانی و بلوچی و خلاصه همه مردم ایران به یک معنا در آینه ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ تبلوریافتند.

          راستی حماسه حضوری که آفریده شد همه اندشمندان و متفکران و حامیان رژیم شاهنشاهی را که ایران را «جزیره ثبات» و محمدرضا را شاه دائمی و با اقتدار آن می دانستند، گیج کردو مدتها در جستجوی علت این انقلاب و این حماسه حضور دشمنشکن بودند و هنوز هم هستند.«جزیره ثباتی» که با حماسه حضورمردم به یک باره بی ثبات شد و شاه آن فراری گشت و هنوز هم که هنوز هست دشمنان ما نفهمیده اند که وقتی حماسه حضور مردم ایران آفریده شود و با ایمان و اعتقاد معنوی، وحدت و همدلی و روحیه استکبار ستیزی همراه شود، در هر زمانی و هر دشمنی ولو آمریکا و رژیم صهیونیستی تا بن دندان مسلح را مقهور خود ساخته و به تعجب وا می دارد.این چنین است که بایستی «این سگ نگهبان آمریکا » در منطقه ،نتانیاهو را درک کرد که پیش ارباب خود ،اوباما، سخن به یاوه سرایی بگشاید که نمی دانم با این همه برنامه ریزی و هزینه برای بر اندازی انقلاب اسلامی ،به جای تضعیف روز به  روز قوی ترمی شود. آری وقتی انقلابی با شاخص های منحصر به فرد و ماهیت دینی، وحدت مردمی،رهبری دینی و روحیه استکبار ستیزی شکل بگیرد، کوچک مردان غربی و صهیونیستی را یارای درک آن نیست.

۲۲ بهمن دیگر حماسه ا ی دیگر 

          22 بهمن امسال هم با توجه به شرایطمنطقه و بین الملل و همچنین مسائل داخلی کشور و توافقات برجام و انتخابات پیش روچشم دشمن به داخل کشور  و میزان حضور مردم دوخته شده است. شاید به این فکر می کنند که با توجه به مذاکرات و توافقات حاصل شده بتواند مردم را از صحنه انقلاب و حضور در عرصه های سیاسی و انتخاباتی و حمایت ازنظام و انقلاب و ارکان آن دور کند.اما مثل هر سال و اول انقلاب دشمنان ما مبهوت خواهند شد چرا که ۲۲ بهمن مال مردم ایران است همچنانکه انتخابات هم مال مردم ایران است. برای رشد و توسعه و حل مشکلات کشور چشم به اجانب ندوخته ایم و نخواهیم دوخت چرا که حماسه حضور چاره ساز است که اعتقادات و ایمان معنوی ما رادر عرصه های مورد نیاز هدایت می کند تا به وظیفه ایمانی خود عمل نماییم؛

همچنانکه عقل حکم می کند که برای آبادانی و حل مشکلات کشور و مقابله با دشمنان قسم خورده ، خودمان اقدام نماییم ومنتظر دیگران نباشی

و تا زمانی که دشمنان قسم خورده و تا بندندان مسلح ما را دعوت به عدم حضور در عرصه های دفاع از نظام و انقلاب می کنند؛

          

     همه ما در ۲۲ بهمن به یک صدا شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر رژیم صهیونیستی» و «مرگ بر استکبار» سر می دهیم تا دشمن فکر نکند با مذاکره و توافق در اصول و اعتقادات ما می تواند نفوذ کند.

 

 حماسه حضور۲۲ بهمن مقدمه حضور حماسی ۷ اسفند

       با توجه به حضور ۲۲ بهمن انقلاب و نظام اسلامی قدرت و اقتدار خود را در پیش دشمنان این نظام به نمایش خواهد گذاشت تا به فکر برنامه ریزی برای انتخابات ۷ اسفندنباشند.چرا که حماسه حضور ۲۲ بهمن مقدمه حضور حماسی و خلق حماسه دیگری در ۷ اسفند در پای صندوق های رأی خواهد بود.

  کسانی که با حماسه حضور در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ انقلاب را به پیروزی رساندند و هر ساله با حضور خود در عرصه های مختلف قدرت و اقتدار نظام را بالا برده و نظام را در مقابل دشمنان بیمه کرده اند، برای آنها فرق نمی کند که نیاز انقلاب اسلامی در خیابان های شهرهای ایران باشد و یا در دمشق در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و یا در عراق در کنار حرم ابا عبدالله الحسین و امامین عسگیرین و دفاع از جبهه مقاومت اسلامی و یا در پای صندوق های رأی .هر جا که نیاز باشد حضور ما هم هست. چرا که ما به تکلیف خود دردفاع و حمایت از انقلاب و نظام اسلامی که مقدمه ای بر تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی(ع) است؛عمل می نماییم.

 

 

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.