اختلافات درون حزبی همچنان ادامه دارد

لیست نامزدهای اصلاح‌طلب تبریز نهایی شده؟

رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان آذربایجان‌شرقی گفت: برای اعلام لیست نهایی نامزدهای اصلاح‌طلب استان هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم.

به گزارش تبریز بیدار، سعید پورشریفی امروز در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت: لیست‌هایی که در رسانه‌ها در ارتباط با اصلاح‌طلبان منتشر می‌شود گمانه‌زنی هستند و هنوز رای‌گیری و جمع‌بندی لیست اصلاحات نهایی نشده است.

وی خاطرنشان کرد: لیست نهایی نامزدهای اصلاحات حداکثر تا روز یکشنبه ۲۵ بهمن ماه نهایی و اعلام می‌شود.

پورشریفی با اشاره به شعار اصلاح‌طلبان با عنوان «آرامش، امید‌ رونق اقتصادی» برای انتخابات پیش‌رو معتقد است: مضامین این شعار به خوبی نشان‌دهنده آن است که اصلاح‌طلبان به دنبال ایجاد شرایط مساعد به دور از تنش برای توسعه و پیشرفت کشور هستند.

تبریزبیدار می افزاید اظهارات پورشریفی در حالی است که خبر ها حاکی از آن دارد که اختلافات درون حزبی میان اصلاح طلبان و طرفداران دولت بالا گرفته است. از سوی دیگر ادعای پورشریفی مبنی بر اعلام لیست نهایی اصلاح طلبان در ۲۵ بهمن ماه با ادعای عبادی دبیرکل حزب  وحدت و همکاری ملی همخوانی ندارد. بنا بر آنچه که عبادی از لیست اصلاح طلبان خبر داده پیش بینی تبریزبیدار به حقیقت پیوسته است اما تکذیب این اظهارات بعداز نزدیک  به ۳۰ دقیقه توسط پورشریفی حکایت از اختلافاتی دارد که فعالین اصلاح طلب از رسانه ای شدن آن  به شدت از آن وحشت دارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.