مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی خبر داد:

تخصیص ۸.۴ میلیارد ریال برای اتمام مسکن های نیمه تمام روستایی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از اختصاص ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض برای اتمام واحدهای نیمه تمام روستائی استان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار قربان محمدی صبح شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در راستای اجرای طرح جامع تامین مسکن اقشار کم درآمد روستایی وانعقاد تفاهم نامه بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سازمان بهزیستی کشور وکمیته امداد حضرت امام (ره) برای کمک به تامین مسکن محرومان روستایی مبلغ هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به این استان اختصاص یافته است.

وی افزود: خانوارهای نیازمند مطابق ماده سه برنامه جامع مسکن شناسایی شده  و از طریق کمیته امداد و سازمان بهزیستی به این بنیاد معرفی می شوند که اولویت این طرح با خانوارهای دارای دو عضو معلول و بیشتر و همچنین خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد است که با این کمک می توانند نسبت به تکمیل واحد مسکونی خود اقدام ودر آن ساکن شوند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با بیان اینکه هم اکنون کار شناسایی افراد و کنترل واحدها انجام شده و مبالغ کمک بلاعوض پس ازتکمیل مستقیما به حساب مشمولین واریز خواهد شد، گفت: رفع محرومیت‌ها و خانه دار شدن قشر محروم و آسیب پذیر از اهداف مقدس تشکیل این بنیاد است و در طول سالیان تاسیس این نهاد انقلابی، خدمات گسترده ای در کشور برای کمک به اقشار محروم و مستضعف ارائه داده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.