نصب تابلوهای ویژه تبلیغات کاندیداهای انتخابات در سطح شهر

مدیرعامل سازمان زیباسازی از نصب تابلوهای ویژه تبلیغات انتخابات کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، در نقاط مختلف سطح شهر تبریز از سوی سازمان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار، علی فرخی گفت: به منظور ساماندهی و مدیریت مناسب تبلیغات کاندیداهای نمایندگی مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی و با هدف مشارکت موثر در برگزاری انتخاباتی پرشور و نیز جلوگیری از آلودگی بصری، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز اقدام به آماده‌سازی و استقرار تابلوهای ویژه نصب پوسترها و بنرهای تبلیغاتی در میادین، خیابان‌ها، معابر، محلات و اماکن عمومی شهر کرده است تا مقابل بی نظمی های تبلیغاتی را در شهر بگیریم.

مهندس فرخی با تأکید بر لزوم رعایت قوانین و ضوابط مربوط به تبلیغات انتخاباتی از سوی کاندیداهای حاضر در عرصه انتخابات و نیز مسئولان ستادهای این کاندیداها گفت: بی‌شک رعایت قانون و نیز مشارکت کاندیداها، مسئولان و فعالان ستادهای انتخاباتی در حفظ زیبایی و مبلمان شهری و پرهیز از ایجاد آلودگی‌های بصری در سطح شهر، کمک شایانی به حفظ و رعایت حقوق شهری و شهروندی خواهد کرد. 

فرخی تصریح کرد: لازم است کاندیداها و فعالان ستادهای ایشان از نصب پوستر و بنرهای تبلیغاتی بر روی دیوارها و مکان‌هایی غیر از تابلوهای ویژه خودداری کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.