نامه سعیدی به مردم؛

رویکردم توجه اساسی به مشکلات معیشتی و اجتماعی بوده

در آستانه برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، محمد اسماعیل سعیدی ، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس نهم در خصوص انتخابات دهمین دوره مجلس صادر کرد.

به گزارش تبریز بیدار در آستانه برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، متن بیانه محمد اسماعیل سعیدی ، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس نهم در خصوص انتخابات دهمین دوره مجلس به شرح زیر می باشد.


به نام خدا؛ هم او؛ که پشت و مشت ماست

دنبال آدمهای مؤمن و شجاع و انقلابی و کسانی که بتوانند قدرت این ملت را حفظ کنند، باشید. کسانی که وقتی قوانینی می گذارند و موضعی می گیرند و نطقی می کنند، همه در این جهت باشد. وکیل آینده ی مجلس، باید دنبال راه امام و در خطّ او باشد .

به کسى گرایش پیدا کنید که به دین مردم، به انقلاب مردم، به دنیاى مردم، به معیشت مردم، به آینده‌ى مردم و به عزت مردم اهمیت مى‌دهد .
اگر نامزد ها به مراکز ثروت و قدرت متصل شوند، کار خراب می شود…آن نماینده ی مجلسی که با پول فلان شرکت و فلان کمپانی و فلان ارباب و فلان پولدار توی مجلس بیاید، مجبور است آنجائی که آن ها لازم می دانند، قانون جعل کند، قانون بردارد، توسعه و تضییق در قانون بکند.  این نماینده به درد مردم نمی خورد 

مقام معظم رهبری دام ظله العالی

 
مردم غیور، فهیم و قدرشناس آذربایجان
 
از آن روزی که به عنوان نماینده شما در مجلس شورای اسلامی خدمت می کنم  1305 روز می گذرد. بعد از گذشت ماه ها، با رایزنی هایی که با شخصیت‌های مختلف حقیقی و حقوقی داشته ام، و به پاس قدردانی و احترام به توصیه‌های ضمنی یا مستقیم برخی فضلا، علمای حوزه‌های علمیه، ائمه جمعه و جماعات، دانشگاهیان، صنعتگران، تولیدکنندگان، کارگران، کشاورزان، هنرمندان، ورزشکاران و صنوف مختلف مردم، به‌ویژه خانواده‌های مکرم شهدا و ایثارگران، – و نیز  با ایمان کامل به نقش بی‌بدیل آحاد مردم خونگرم و صمیمی در تعیین سرنوشت کشور- بار دیگر خود را در انتخابات دهمین دوره مجلس شوای اسلامی، در معرض رأی و نظر شما قرار می‌دهم تا در این برهه حساس از تاریخ کشور، که در این روزهای عبور از این پیچ عظیم و خطیر تاریخی که دنیای امروز با آن دست به گریبان بوده – و لزوم هوشیاری و بصیرت روزافزون و حرکت آگاهانه و شجاعانه را می طلبد .

و همچنین مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مختلفی که امروز جامعه ی ایرانی با آن روبروست، وظیفه انقلابی خویش می دانم تا با ایجاد رقابتی سالم و مؤثر، شرایط حضور حداکثری را به فضل الهی و همت شما مردم عزت مند و همه ی دوستداران نظام، رقم زنیم تا ان شاءالله شاهد افزایش قدرت روز افزون ایران در عرصه های بین المللی و ملی باشیم، و حماسه ای دیگر در تاریخ سیاسی و اقتصادی ایران ثبت کنیم .

امیدوارم همچنان که در طی این  مدت، رویکرد اینجانب ایجاد اتحاد، اعتماد، و همدلی و همراهی میان همه سلایق و طیف‌های داخل خانواده نظام و انقلاب اسلامی، و نیز توجه اساسی به حل مشکلات معیشتی و اجتماعی و فرهنگی مردم بوده است، در ادامه نیز همین رویه را برای عزت و اقتدار ایران و ایرانی به کار بگیرم ؛ و به مدد شما مردم وفادار، پا به عرصه خدمتگزاری بگذارم… انشاءالله. همچنین در روزهای آینده کارنامه گذشته و برنامه آینده در محضر دیدگان شما قرار خواهد گرفت .

?دست در دست هم دهیم به مهر              میهن خویش را کنیم آباد ?

 اکنون، با توکل بر خدا و با حضور شما مردم در انتخابات، مطمئنم، فصلی تازه و سرشار از امید و ایمان در تاریخ معاصر ایران با خلق حماسه ای دیگر رقم خواهد خورد که دوستان به دیدن آن شاد و دشمنان به مشاهده اش  سرخورده و خار گردند. انشاءالله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.