در پی وحشت اصلاح طلبان از مناظره با کاندیداهای اصولگرا؛

یک فعال دانشجویی اصولگرا کاندیداهای اصلاح طلب را به مناظره طلبید

متین منتظمی در نامه ای سرگشاده اعضای لیست اصلاح طلبان تبریز را به مناظره دعوت کرد.

به گزارش تبریز بیدار، بعد از این که خبر هایی در رابطه با عدم موافقت اعضای لیست اصلاح طلبان جهت مناظره با اعضای لیست اصولگرایان در خروجی رسانه ها قرار گرفت، متین منتظمی فعال سیاسی-دانشجویی در نامه ای سرگشاده اعضای لیست اصلاح طلبان تبریز را جهت مناظره دعوت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اعضای محترم لیست اصلاح طلبان تبریز

سلام علیکم

احتراماً با توجه به اینکه اخیراً خبر های بسیاری در رابطه با برگزاری مناظرات و عدم حضور حضرات عالی در این گونه نشست ها به سمع و نظر افکار عمومی می رسد، باید تدابیری اندیشیده شود که با برگزاری مناظرات منطقی هر دو طرف نسبت به ارائه نظرات و عقاید خویش بپردازند. البته به نظر می رسد جو عمومی مردم، مطالبه کلی در رابطه با برگزاری چنین مناظراتی را دارد تا اوضاع سیاسی شهر شفاف تر شده و مردم بتوانند دقیق تر نسبت به انتخاب اصلح قدم بردارند.

لذا حضور در مناظرات، به مراتب صحنه را برای عموم مردم بازتر خواهد کرد تا آنها بتوانند سرنوشت خود و کشورشان را رقم بزنند بر همین اساس لزوم برگزاری مناظرات دو طرفه بیش از پیش احساس می شود.

از آنجایی که اعضای لیست اصولگرایان بارها و بارها آمادگی خود را برای حضور در مناظرات سیاسی اعلام کرده اند همچنان پاسخ های منفی و بازی های سیاسی از طیف اصلاح طلبان به چشم می خورد با این همه ضمن عذر خواهی از اطاله کلام ، به استحضار می رساند ؛ در صورتی که نمی توانید با اعضای لیست و بزرگان اصولگرای این شهر اقدام به مناظره نمایید، اینجانب به عنوان یک دانشجوی جوان ، آماده مناظره با حضرات اصلاح طلب و همه اعضای لیست ۶ نفره اصلاح طلبان در حوزه عملکرد ، تفکر ،برنامه و ایدئولوژی می باشم.

امید که با حضور در پای میز مناظره بتوانید نسبت به روشن ساختن تشویش ها و پاسخ به سوالاتی که اذهان عمومی از اصلاح طلبان دارند ، اقدام نمایید.

از خداوند متعال آرزوی توفیق برای خادمان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.