درپی انتشار شایعه همراهی یک نماینده خاص در ملکان توسط امام جمعه تبریز؛

تکذیب حمایت آیت الله شبستری از یک کاندیدای خاص در ملکان

اخیرا خبری مبنی بر حمایت نماینده ولی فقیه در استان از کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابی ملکان در فضای مجازی منتشر شد که دفتر معظم له آن را تکذیب کرد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از آناج، در پی انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر همراهی یکی از کاندیدای های شهرستان ملکان توسط حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری در هنگام ورود به شهرستان دفتر معظم له با انتشار اطلاعیه ای اخبار منتشر شده را شدیدا تکذیب کرد.

بر این اساس؛ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی از هیچ کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت و همراهی نکرده و نخواهد کرد. لذا علی رغم اینکه ممکن است به سبب علاقه  و احترام به جایگاه ایشان بسیاری از نامزدهای انتخابات موارد مشابهی  نیز اتفاق بیافتد، مجدانه انتظار می رود کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت نمایند.

گفتنی است از آنجایی که آیت الله شبستری یکی از شخصیت های تاثیرگذار در کشور  و استان می باشند، تعدادی از کاندیداها در حوزه های انتخابی سطح استان سعی دارند با بهره برداری از نام معظم له در عرصه انتخاباتی تاثیرگذار باشند؛ این درحالیست که نماینده ولی فقیه در استان هیچ کاندیدایی در حوزه های انتخابی حمایت نمیکند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.