با صدور بیانیه صورت گرفت؛

وداع فتحی پور از انتخابات مجلس دهم

ارسلان فتحی پور؛ رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با صدور بیانیه ای از مردم خداحافظی کرده و مردم را به حضور حداکثری در پای صندوق رای دعوت نموده و بدون طرفداری و حمایت از کاندیدایی از زحمات مردم تشکر کرده است.

به گزارش تبریز بیدار، ارسلان فتحی پور؛ رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با صدور بیانیه ای از مردم خداحافظی کرده و مردم را به حضور حداکثری در پای صندوق رای دعوت نموده و بدون طرفداری و حمایت از کاندیدایی از زحمات مردم تشکر کرده است. فتحی پور در این بیانیه آورده است:

بسمه تعالی
مجلس مظهر اراده ی ملت است.
مردم شریف، خداجوی و ولایت مدار منطقه
اینجانب بر حسب اعتماد قاطع شما مردم قدرشناس طی دوازده سال نوکری مردم در سنگر مجلس و طی هشت سال در سنگر رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تمام توان و تلاش خویش را در جهت محرومیت زدایی وطن عزیزم در تمام ابعاد توسعه بکار گرفته و خود را سرباز ولایت و نوکر مردم و در خدمت تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام خدمت و وظیفه نموده ام که پرداختن به تک تک این امور از مجال این مقال خارج می باشد.
دوستان و همشهریان و برادران و خواهران عزیزم
در این چهل و چند روز با وجود تمام کارشکنی ها، سنگ اندازی ها و تخریب های ناجوانمردانه از سوی افرادی خاص که ماهیت وجودی آنها برای مردم مشخص و مبرهن است توانستم در عمل به تکلیفم حقانیت خویش را به اثبات برسانم و در این راستا بیش از هفت نفر از فقهای شورای نگهبان این سنگربانان اسلامیت نظام و حقوقدانان محترم نسبت به پاک دستی و درستکاری و تدین و صداقت اینجانب شهادت داده و تصدیق نمودند اما به رغم این شهادت ها دستهایی در جهت جلوگیری از ابلاغ آن وجود داشته که روند کار را متوقف نموده است.
اینک اینجانب با لبیک به فرمایش مقام عظمای ولایت این سکاندار لایق کشتی انقلاب به امر قانون تمکین نموده و بدون طرفداری از کاندیدای خاص پایان فعالیتهای تبلیغاتی و انتخاباتی خویش را اعلام نموده و ضمن سپاس از ایستادگی، پایداری همه همراهان و دوستان و همشهریانم در جای جای وطن عزیزم که در این مدت متقبل زحمات روحی و روانی و تاملات جسمی شده اند طلب حلالیت نموده می نمایم و در این همین جا اعلام میکنم که هیچ یک از کاندیداهای محترم جهت حمایت به بنده مراجعه ننمایند. و از سوی دیگر همه طرفداران و دوستانم آزاد هستند که از هر کاندیدایی که اصلح هستند حمایت و طرفداری بکنند.
و ان شالله مردم در ۷ اسفند ضمن لبیک به ندای مقام عظمای ولایت با حضور حداکثری خویش در پای صندوقهای رای با انتخاب اصلح از بین کاندیداهای حاضر که دارای شرایط پاک دستى ، پاک نفسی، صداقت، پیگیری امورات عمرانی و توسعه منطقه و دارای خصلت جهاد اکبر هستند انتخاب نموده و اجازه ندهند افرادى که در جهت عدم توسعه منطقه افکار شومی را در سر می پرورانند به مجلس راه یابند. ان شاءلله بعداز انتخابات با حضور در منطقه از تمامی همشهریانم حضورا تشکر و قدردانی و خداحافظی خواهم کرد. لازم میدانم یادآور بشوم در هر سنگری که باشم در خدمت مردم، نظام و ولایت خواهم بود.
ارسلان فتحی پور؛ نماینده مردم شهرستانهای کلیبر، خداآفرین، هوراند و بخش آبش احمد در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس

منبع: کلیبر خبر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.