رای‌گیری انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی آغاز شد؛

۲۸۸۹ شعبه اخذ رای آماده حماسه‌آفرینی مردم آذربایجان شرقی

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز (جمعه) همزمان با سراسر کشور در ۴۴ حوزه انتخابیه اصلی و فرعی و دو هزار و ۸۸۹ شعبه اخذ رای در استان آذربایجان شرقی آغاز شد.

به گزارش تبریز بیدار، انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز (جمعه) همزمان با سراسر کشور در ۴۴ حوزه انتخابیه اصلی و فرعی و دو هزار و ۸۸۹ شعبه اخذ رای در استان آذربایجان شرقی آغاز شد.

در این دو انتخابات بیش از دو میلیون و ۹۰۹ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در استان هستند که تا ساعت ۱۸ امروز می‌توانند با مراجعه به شعب اخذ رای، آرای خود را به صندوق بریزند.
بیش از ۱۴۳ هزار نفر از مردم استان نیز برای نخستین بار می‌توانند با شرکت در این دوره از انتخابات جشن تکلیف سیاسی خود را جشن بگیرند.
بیش از ۴۵ هزار نفر شامل عوامل هیات‌های اجرایی، نظارت، بازرسی، اعضای شعب اخذ رای، نمایندگان فرمانداران، محافظان و نیروهای انتظامی، کاربران رایانه و اعضای ستادهای انتخابات شهرستان‌ها انتخابات هفتم اسفند را در سراسر استان برگزار می‌کنند.
وزیر کشور صبح امروز با صدور فرمان آغاز انتخابات در سراسر کشور، در جمع خبرنگاران تاکید کرد: دست اندرکاران اجرا و نظارت و همه دستگاه ها از حق الناس صیانت کنند و با آرامش و دقت آرای ملت ایران را اخذ و انتخابات حماسه ساز و باشکوه را برگزار کنند.
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی ضمن تشکر از همه دست‌اندرکاران اجرای انتخابات، یادآور شد: امروز باید از حق الناس صیانت و با آرامش و دقت آرای ملت ایران را اخذ و حماسه ساز و باشکوه انتخابات را برگزار کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.