آیت الله مجتهد شبستری:

مردم به کسانی رای دهند که مرعوب آمریکا نیستند / رای مردم تیری در چشم دشمن است

امام جمعه تبریز، با بیان اینکه شرکت در انتخابات، امری شرعی و الهی است، تصریح کرد: مردم توجه داشته باشند طوری انتخاب کنند که دشمن را به طور جدی مایوس کنند و به کسانی رای دهند که مرعوب آمریکا نیستند.

به گزارش تبریز بیدار، آیت الله محسن مجتهد شبستری دقایقی پیش با حضور در مسجد آیت الله انگجی تبریز، رأی خود را به صندوق انداخت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی پس از شرکت در انتخابات در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه همه مردم با مشارکت در انتخابات و رأی دادن، التزام خود را به اسلام و انقلاب، عملاً نشان خواهند داد، اظهار داشت:حضور در پای صندوق های رأی و شرکت در انتخابات در حقیقت اعلام وفاداری به انقلاب اسلامی، آرمان ها و ولایت فقیه است.


امام جمعه تبریز، با بیان اینکه شرکت در انتخابات، امری شرعی و الهی است، تصریح کرد: با این انتخاب، صلاح جامعه تعیین می‌شود که باید با انتخاب گسترده و آگاهانه، مصالح ملی را در نظر گرفته و موجبات اقتدار و توسعه کشور را فراهم کنیم همچنین مردم توجه  داشته باشندطوری انتخاب کنند که دشمن را به طور جدی مایوس کنند و  به کسانی رای دهند که مرعوب آمریکا نیستند.


وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اهمیت مجلس خبرگان رهبری، خاطر نشان کرد: خبرگان همانطور که تا اینجا مؤثر بوده و به وظایفش در انتخاب اصلح رهبر، موفق عمل کرده، لازم است تا با انتخاب افراد اصلح، این مجلس را تقویت کنیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، با اشاره به تاکید امام خمینی (ره) مبنی بر اهمیت مجلس خبرگان رهبری، ابراز داشت: بر اساس رهنمودهای امام راحل، ترکیب مجلس خبرگان باید در جهت تقویت رهبری باشد و نه تضعیف رهبری و مردم نیز در انتخاب خود باید این موضوع را مد نظر قرار دهند.

آیت الله شبستری در پایان خاطر نشان کرد:مردم شرکت در انتخابات را به تاخیر نیندازند چرا که کار خیر را نباید به تاخیر انداخت. البته بر اساس گزارشات، مردم حضور گسترده و پر شوری دارند و از مردم تشکر می کنم چرا که رای مردم تیری در چشم دشمن است. این انتخابات آزمونی الهی است و دشمن منتظر حضور حداقلی مردم است و حور دشمن این نقشه دشمن را نقش بر آب می کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.