فرماندار تبریز خبر داد:

اعلام نتایج انتخابات تبریز تا عصر امروز

فرماندار شهرستان تبریز در رابطه با زمان اعلام رسمی نتایج انتخابات، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن شمارش آرا را به اتمام برسانیم و طبق پیش بینی تا امروز عصر نتایج مشخص می‌شود، ولی نتایج تنها از سوی ستاد انتخابات استان منتشر خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار، رحیم شهرتی فر در خصوص آمار انتشار یافته در پایگاه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی در خصوص نتایج انتخابات حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر، اظهار کرد: هنوز شمارش تعداد قابل توجهی از صندوق‌ها باقی مانده است و از این رو آمار انتشار یافته نادرست و در حد گمانه‌زنی است.

وی در خصوص نتایج شمارش آرای مجلس خبرگان رهبری نیز اعلام کرد: باتوجه به اینکه صندوق‌های مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری یکجا به ستاد انتخابات ارسال می‌شوند، هنوز شمارش تعدادی از صندوق‌های مجلس خبرگان رهبری نیز باقی مانده است.

فرماندار شهرستان تبریز در رابطه با زمان اعلام  رسمی نتایج انتخابات، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن شمارش آرا را به اتمام برسانیم و طبق پیش بینی تا امروز عصر نتایج مشخص می‌شود، ولی نتایج تنها از سوی ستاد انتخابات استان منتشر خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.