حماسه حضور؛

نسیم بهاری هم دلی ملت و نظام

حضور باشکوه مردم در انتخابات و رای به نمایندگان خود از جناح های مختلف فکری، نشان می دهد که مردم علی رغم اختلاف سلایق سیاسی به داوطلبین و نامزدهای خود رای بالایی داده اند.

سرویس سیاسی تبریزبیدار؛


انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از یک ماه رقابت نفس‌گیر میان جمع کثیری از کاندیداها، در آخرین ساعات روز جمعه ۷ اسفندماه پایان یافت و برگ زرین دیگری بر تارک تاریخ مردم ایران و آذربایجان رقم خورد.


این حضور حماسی که با هدایت‌های رهبر  معظم انقلاب و هوشیاری ملت فراهم شد، نتیجه تلاشی است از سوی قاطبه ملت که شیرینی و حلاوت پیروزی آن در مرحله اول به خود به مردم و رهبر معظم انقلاب و در مرحله دوم به کاندیداهای انتخاباتی می‌رسد.


تأکید رهبر معظم انقلاب بر حضور گسترده مردم، نشان می‌دهد عزمی راسخ و اراده‌ای پولادین از سوی ملت برای حمایت از نظام و رهبری وجود داشته و دارد و مردم به‌عنوان کسانی که مشروعیت و کارآمدی بنیادین نظام را تضمین می‌کنند، می‌تواند نقش مثمر ثمر تری را در این برهه حساس بازی کنند.


هشداری برای نفوذ
رهبر معظم انقلاب از ماه‌های گذشته و بر اساس تحلیل‌ها و رصد میدانی موثق درباره تصمیم آمریکا و استکبار جهانی برای نفوذ در داخل کشور خصوصاً مجلس، تمامی مسئولین و مردم را بر حذر داشته و اعلام کردند «دشمن درصدد است در انتخابات اعمال‌نفوذ کند»


تأکیدات ایشان در بستن راه نفوذ دشمنان به کشور از راه مجلس، به اندازی اهمیت یافت که مناسبات موجود در جناح‌بندی سیاسی را تغییر داده و باعث شد که هجمه رسانه‌های ضدانقلاب برعلیه مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، با حضور برخی از پیاده‌نظام خود تغییر ماهیت دهد.


هجمه گسترده پیاده‌نظام اصلاح‌طلبان و برخی از محکومین فتنه ۸۸ برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس، استراتژی دیگری بود که با هوشیاری شورای نگهبان و اقدامات قانونی این نهاد به سرانجام نرسید و باعث شد مجلس مظلوم‌نمایی و گریه این جناح با سخنرانی سران آن برگزارشود.


پایان یک ماراتن
ماراتن انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در روز گذشته پایان یافت و ستادهای برخی داوطلبین انتخاباتی که نگاهی تقلیل‌گرا و محدود را نسبت به داوطلبین خود داشته و دارند، سعی کردند با موج‌سواری انتخاباتی کاندیداهای موردنظر خود را نشسته بر کرسی رقابت‌های انتخاباتی ببینند.


حضور باشکوه مردم در انتخابات و رای به نمایندگان خود از جناح های مختلف فکری، نشان می دهد که مردم علی رغم اختلاف سلایق سیاسی به داوطلبین و نامزدهای خود رای بالایی داده اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.