دبیر ائتلاف اصولگرایان استان:

مردم آذربایجان نشان دادند که همچنان به گفتمان اصولگرایی اعتماد دارند

محمدی گفت: نتیجه ی لبیک به گفتمان استکبارستیزی و گفتمان ولایت و گفتمان مردم محوری و حل مشکلات مردم این بود که اکثر کاندیداهای اصولگرا و افراد متمایل به اصولگرایی به مجلس دهم راه یافتند.

به گزارش تبریز بیدار، تراب محمدی دبیر ائتلاف اصولگرایان آذربایجان شرقی در گفتگویی با اشاره به حضور حماسی مردم آذربایجان  در پای صندوق های رای اظهار داشت :  مردم با بصیرت  آذربایجان همچنان ثابت کردند که به گفتمان اصولگرایی و آرمان های انقلاب  پایبند هستند.

محمدی گفت: قطعی شدن حضور آقای بیگی به عنوان منتخب مردم با رای بالا  و راه یافتن ۳ نفر دیگر از لیست اصولگرایان  به مرحله ی دوم رقابت ها نشان دهنده ی تداوم اعتماد مردم آذربایجان به جریان اصولگرایی است. علاوه بر این اکثر کاندیداهای این ائتلاف توانستند در شهرستان ها بر دیگر کاندیداها غلبه کنند.

وی  اضافه کرد: نتیجه ی لبیک به گفتمان استکبارستیزی و گفتمان ولایت و گفتمان مردم محوری و حل مشکلات مردم این بود که اکثر کاندیداهای اصولگرا و افراد متمایل به اصولگرایی به مجلس دهم راه یافتند.

دبیر ائتلاف اصولگرایان تاکید کرد: در دوم رقابت ها از اهمیت بالایی برخوردار است و از مردم شریف و بصیر آذربایجان می خواهیم که ضمن مشارکت حداکثری به لیست اصولگرایی رای بدهند. ائتلاف اصولگرایان افرادی را مدنظر قرار داده که پایبند به انقلاب اسلامی بوده و از تجارب غنی برخوردار بوده و امتحان ایستادگی در مقابل بیگانگان را داده اند.

وی در پایان  خاطرنشان کرد: ستاد ائتلاف اصولگرایان برای برگزاری باشکوه تر دور دوم انتخابات برنامه های متنوعی را در نظر گرفته و به مرور زمان به سمع و نظر مردم آذربایجان و تبریز خواهد رساند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.