حجت الاسلام تقوی در جمع راهپیمایان روز قدس تبریز:

فلسطین هویت جهان اسلام است / اسرائیلی ها حتی یهودی هم نیستند‌

نماینده مردم تهران در مجلس در جمع راهپیمایان روز قدس تبریز گفت:اسرائیلی های امروز خود را منتسب به کوه صهیون می کنند؛ دروغ می گویند، آنها حتی یهودی هم نیستند‌.

به گزارش تبریزبیدار، حجت الاسلام سیدرضا تقوی در جمع راهپیمایان روز قدس تبریز گفت: ظلم بزرگی در فلسطین اتفاق افتاده و باید نسبت به ظلم و کودک کشی در این سرزمین بی تفاوت نباشیم.

وی در مورد اهمیت راهپیمایی روز قدس در سراسر جهان گفت: امام(ره) روز قدس را اعلام کرد تا این ظلم بزرگ فراموش نشود و مساله فلسطین در وجدان ها زنده بماند، روز قدس روز حکومت ها نیست و مردم به صحنه می آیند و صف بندی حق مقابل باطل است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: روز قدس روز همبستگی مسلمانان و انسان های آزاده بر محور قدس شریف است، قدس ظرفیت جهانی دارد و تمام فرهنگ ها و ادیان را گرد خود جمع می کند.

تقوی در ادامه بیان کرد: اسرائیلی های امروز خود را منتسب به کوه صهیون می کنند که حضرت داود(ع) در آن دفن است؛ دروغ می گویند، آنها حرام زاده هستند و حتی یهودی هم نیستند‌

وی با بیان اینکه امروز جوانان غزه مجهز به موشک شدند و با قدرت بازدارنگی خود می توانند به قلب اسرائیل هجمه کنند اظهار داشت: بخشی از تاریخ و هویت اسلام به فلسطین گره خورده و مستکبران دست به دست هم دادند و عده ای آواره را از سراسر جهان جمع کرده و به این سرزمین مسلط کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: رژیم صهیونیستی خوب می داند که زمان بزن و در رو نیست و از اربیل تا سرزمین های اشغالی آنها را در نظر داریم و این قدرت مقاومت است.

وی خاطر نشان کرد: قدرت مقاومت به برکت انقلاب اسلامی است، این قدرت باعث شده تا نمایندگان کشورهای مستکبر را یک طرف میز مذاکره نشانده و نمایندگان ملت ایران را طرف دیگر .

تقوی گفت: روزی را خواهیم دید که اسرائیل نابود شده و صهیونیست ها از فلسطین بیرون کشانده می شوند.

وی با اعلام اینکه مشکلات و گرانی ها وجود دارد اما در سطح بین الملل دستاوردهای انقلاب بالاتر از این حرف ها است اذعان کرد: با همدلی مردم و مسئولین و قوای سه گانه، مشکلات کشور حل خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تحریم های دشمنان هم نتوانست کاری برای آنها کند چون ما خودمان را شناخته ایم.

وی اظهار داشت: پشت سر رهبری وحدت خود را حفظ و مشکلات درون را حل می کنیم همانطور که مشکلات بیرون را برای کشورهای منطقه حل کردیم ،ما دشمن را در داخل خود زمین گیر کردیم.

تقوی افزود: دشمنان با ناتوی فرهنگی در فضای مجازی با تهمت، دروغ پراکنی و متهم کردن نظام می خواهند ذهن های جوانان امروز را به خود مشغول کنند.

وی گفت: سید شریف آیت الله رئیسی آبروی خود را به میدان آورده و شانه زیر بار کار داده تا مشکلات را حل کند و همه باید کمک کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: باید مراقب فضای مجازی و پیاده نظام های آنها در این فضا باشیم تا ذهن ها را مشغول نکند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *