بازی نافرجام در تبریز!

 در شرایطی که تراکتور در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال به دستیابی به امتیاز جدال با پرسپولیس نیاز داشت، برخی تماشگرنماها با اقدامات زشت و امید عالیشاه با حرکات تحریک آمیز خود، باعث نیمه کاره ماندن این بازی شدند تا داور فرار به سمت رختکن را به ادامه بازی به صرف باران بطری و سنگ ترجیح دهد.


به گزارش تبریزبیدار در شرایطی که در همان دقایق ابتدایی دیدار دو تیم و با توجه به پر شدن ظرفیت ورزشگاه یادگار امام تبریز، حواشی عجیب را شاهد بودیم، این دیدار در دقیقه ۵۰ به اوج جنجال خود رسید.

جنجال‌ها در اواسط نیمه اول شکل گرفت. با این حال بعد از ثانیه‌هایی با درخواست مهدی کیانی، تماشاگران آرام شدند و اجازه ادامه بازی را دادند.

در دقیقه ۵۰ برای پرسپولیس کرنر شکل گرفت. در حالیکه امید عالیشاه قصد ارسال این ضربه را داشت، به حالت اعتراض سنگ‌هایی را به سمت او پرتاب شده بود را به سمت سکوها پرتاب کرد و کلماتی را زیر لب تکرار ‌کرد.

در ادامه این درگیری به داخل زمین و بین بازیکنان دو تیم کشیده شد. در حالیکه کیانی قصد آرام کردن عالیشاه را داشت، یکی دیگر از بازیکنان تراکتور نسبت به رفتار عالیشاه معترض شد و برخورد دست این دو با یکدیگر، جرقه درگیری داخل زمین را زد.

در نهایت داور با قطع بازی، از مسئولان برگزاری درخواست کرد تا امنیت برگزاری بازی را مورد ارزیابی قرار دهد.

بعد از دقایقی داور دستور به خروج نفرات اضافه در زمین را داد تا بازی بار دیگر شکل بگیرد. این در حالی بود که داور بازی برای شروع بازی و با توجه به درگیری های شکل گرفته، حامد پاکدل از پرسپولیس و مسلمی پور از تراکتور را با کارت قرمز مواجه کرد تا هر دو تیم دقایق باقی مانده را با یک یار کمتر دنبال کنند.

با ادامه درگیری‌ها، در نهایت داور بازی، با برداشتن توپ و حضور در میانه زمین تصمیم به اعلام پایان بازی گرفت.

مهدی کیانی اما در این لحظه به عنوان کاپیتان تراکتور سعی در آرام کردن هواداران تیمش داشت که بی نتیجه ماند و در سوی دیگر میدان، داور و بازیکنان پرسپولیس راهی رختکن شدند.

بنابراین رفتار عده ای تماشاگرنما که هیچ رابطه قلبی با هواداران پرشور تراکتور نداشتند، نتیجه این بازی را در خاله ای از ابهام قرار دادند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.