هفته ششم لیگ برتر فوتبال؛

اولین برد خانگی بعد از اولین برد فصل / رستگاری تراکتور در وقت اضافی

تراکتور بعد از کسب اولین برد فصل در هفته قبل، امروز در حضور هواداران پرشور خود در تبریز برای اولین بار در لیگ بیست و دوم، طعم برد خانگی را چشید.

به گزارش تبریزبیدار، شاگردان قربان بردیف فصل را با نتایج ضعیفی شروع کردند تا اینکه در هفته پنجم با کسب اولین برد خود مقابل آلومینیوم، ۵ امتیازی شده و اندکی از قعر جدول فاصله گرفتند؛ صنعت نفت آبادان حریف امروز تراکتور در استادیوم یادگار امام تبریز بود که با ۴ امتیاز در مکان چهاردهم حضور داشت.

شاگردان پرکاس در صنعت نفت بازی را بهتر شروع کردند ولی بازی تهاجمی آنها حاصلی در پی نداشت و تراکتور کم کم به کار مسلط شد. اصرار شاگردان بردیف برای رسیدن به گل با استفاده از ارسال های جناحین، در نیمه اول به نتیجه نرسید تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

میزبان، نیمه دوم را تهاجمی شروع کرد ولی همچنان در زدن گل ناکام بود؛ بعد از صحنه مشکوک به پنالتی و خطر جدی که در دقایق پایانی از دست رفت، نفت دقایق پایانی را کنترل کرد تا بازی را به تساوی به پایان برساند و فاصله ای با این کار نداشت. در آخرین دقیقه از شش دقیقه وقت های تلف شده اما اسدی دوباره به داد تراکتور رسید و این بار، یک گل سه امتیازی در واپسین ثانیه ها برای تیمش زد تا اولین برد خانگی سرخ پوشان در فصل جاری رقم بخورد.

در دقیقه ۹۰+۴ ارسال زمینی و کات دار آلوز را رضا اسدی با یک جایگیری دیدنی در دهانه دروازه به تک گل بازی تبدیل کرد تا تراکتور در وقت های اضافی به رستگاری برسد.

مهدی کیانی، کاپیتان محبوب تراکتوری که در بازی امروز هم نیمکت نشین بود، پیش از شروع بازی به شدت مورد تشویق تی تی ها قرار گرفت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.