هفته هفتم لیگ برتر فوتبال؛

کار بزرگ بردیف در آزادی / پنالتی اهدایی داور هم برای پرسپولیس کارساز نشد

تراکتور در دیداری خارج از خانه و حساس موفق شد پرسپولیس را با گل محمد عباس‌زاده شکست دهد.

به گزارش تبریزبیدار، در آخرین بازی هفته هفتم لیگ برتر که با تاخیر سی و سه دقیقه‌ای به دلیل مشکل پروژکتور در استادیوم بدون تماشاگر آزادی برگزار شد، با پیروزی تراکتور در دیداری پرماجرا به پایان رسید؛ دیداری که دو تیرک دروازه، یک پنالتی و در نهایت گلی را داشت که سرخپوشان تبریزی را به سه امتیاز حساس بازی رساند.

تک گل محمدعباس زاده در دقیقه ۷۵ باعث برتری دلچسب شاگردان قربان بردیف و ثبت اولین شکست سرخ های پایتخت شد.

پاس اشتباه لوکادیا به گوستاوو رسید و او با پاس تک ضرب عباس زاده را در موقعیت تک به تک قرار داد که ضربه اول او را بیرانوند گرفت و ضربه بعدی در درون دروازه قرار گرفت.

در این بازی مهدی ترابی یک پنالتی از دست داد که البته این پنالتی عجیب و بحث برانگیز به شدت مورد اعتراض بازیکنان و کادرفنی تراکتور قرار گرفت و حتی محمدرضا اخباری قصد نداشت بازی را ادامه دهد و برای دقایقی زمین را ترک کرد. با این حال او به زمین بازگشت و پنالتی را مهار کرد.

تراکتوری‌ها در ادامه بازی به خوبی توانستند بازی را کنترل کنند و سه امتیاز حساس را از میدان بیرون ببرند و جایگاه خود در جدول را بهتر کنند.

امروز علی رغم حملات گسترده تراکتوری ها روی دروازه پرسپولیس، کاپیتان و دروازه‌بان تراکتور هم نمایش درخشانی داشت و موفق شد عملکرد خوبی را مقابل بازیکنان پرسپولیس داشته باشد. نقطه برجسته عملکرد او، سیو پنالتی مهدی ترابی بود که باعث شد تا تراکتور سه امتیاز را کسب کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.