سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

پایان رویای جام جهانی برای ستاره تراکتور

محمدرضا اخباری سنگربان ملی پوش تراکتور شانس حضور در قطر را پیدا نکرد.

سرویس ورزشی تبریزبیدار آخرین خط‌خورده‌های لیست تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی قبل از اعلام رسمی لیست نهایی مشخص شد.

میلاد سرلک، محمدرضا اخباری، سامان فلاح و امید نورافکن، چهار بازیکن شاخص لیست‌های تیم ملی در اردوهای ارزیابی فنی بودند که امروز در تمرین تیم ملی حضور ندارند تا به این ترتیب رویای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ برای آنها به پایان برسد.

محمدرضا اخباری سنگربان تیم فوتبال تراکتور نیز به عنوان یکی از دروازه‌بان‌های منتخب کی‌روش از لیگ برتر تا آخرین روزهای پرواز تیم ملی به قطر، ملی‌پوشان را همراهی کرد اما در نهایت بخت حضور در این تورنمنت بزرگ را به دست نیاورد.

در پست گلری علاوه بر اخباری باانگیزه، علیرضا بیرانوند، سیدحسین حسینی، امیر عابدزاده و پیام نیازمند به اردوی تیم ملی دعوت شده بودند که دو دروازه‌بان باید خط می‌خوردند.

اخباری تنها سهمیه تراکتور در اردوی تیم ملی بود که با خط خوردن وی، بدین ترتیب از تیم تبریزی هیچ بازیکنی در تفکرات کارلوس کی روش جای ندارد.

اخباری که پیش تر خیلی امیدوار برای حضور در جام جهانی بود؛ درباره حریفان ایران گفته بود: حریفان ما تیم‌های بزرگی هستند، آمریکای فعلی هم با تیم ۱۹۹۸ فرق دارد و اکثر باریکنان آنها در انگلیس بازی می‌کنند. بازیکنان تیم ملی انگلیس که نیاز به معرفی ندارند. رویای همه ما صعود به مرحله بعدی است و باوجود اینکه کار دشواری است اما ما با این هدف به جام جهانی می‌رویم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.