مدیرکل بنیاد شهید استان به تبریزبیدار پاسخ می دهد؛

ساماندهی مزار شهدا بعد از تجربه تلخ یکسان سازی به کجا رسید؟

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: اگر سازماندهی مزار شهدا اجرا شود طبق فرمان حضرت آقا، حالت اولیه مزار های شهدا حفظ می شود.

جابر ابوالفتح زاده در گفتگو با تبریزبیدار، در خصوص رویکرد بنیاد شهید برای ساماندهی مزار شهدا بعد از هشدار سال ۹۷ رهبر انقلاب نسبت به خطای یکسان سازی اظهار داشت: یکسان سازی قبور شهدا نخواهیم داشت کنیم، حضرت آقا هم در سال ۹۷ فرمودند مزار شهدا باید با توجه به وضع موجود سازماندهی شود.

وی با اشاره به سیاست ساماندهی مزار شهدا به جای یکسان سازی، افزود: اگر سازماندهی هم اجرا شود طبق فرمان حضرت آقا، حالت اولیه مزار های شهدا حفظ می شود.

چه بر سر مزار شهدای مارالان آمد؟

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اقدامات بعد از سرقت آلومینیوم های حجله مزار شهدا در آرامستان بقائیه تبریز گفت: جلسه ای با حضور اعضای هیات امنای آرامستان بقائیه مارالان و مدیریت سازمان آرامستان های شهرداری تبریز  برگزار شد و مدیریت بنیاد شهید شهرستان تبریز هم ماموریت یافت تا پیگیر کارهای مزار های شهدای این آرامستان باشد.

ابوالفتح زاده افزود: بعد از این اتفاق، شرمنده شهدا شده ایم. قرار شده دستی روی ویترین حجله ها، تابلوها و خود مزار شهدا کشیده شود تا بتوانیم در زمان مناسب طرح اصلی سازماندهی را اجرا کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.