در گفتگو با تبریزبیدار بررسی شد؛

واکنش فرمانده جبهه مقاومت به روابط اسرائیل و آذربایجان / ابطحی: اسرائیل فرصتی برای حیات ندارد که بخواهد در منطقه نتیجه بگیرد

همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی در واکنش به روابط سیاسی رژیم صهیونیستی و جمهوری آذربایجان گفت: اسرائیل فرصتی برای حیات ندارد که بخواهد در منطقه نتیجه بگیرد.

سردار سید مجتبی ابطحی در گفتگو با تبریزبیدار در واکنش به روابط رژیم صهیونیستی با دولت جمهوری آذربایجان اظهار داشت: صهبونیست های رو به زوال فکر می کنند با مهندسی معکوس می توانند در آذربایجان مزدورانی علیه جمهوری اسلامی جمع کنند اما کور خوانده اند.

وی به عقاید عمیق دینی مردم آذربایجان اشاره کرده و افزود: چند سال قبل، بعد از دیدن  اشک‌های شیعیان باکو و نارداران در راهپیمایی اربعین، به حاج قاسم سلیمانی گفتم نگران نباشید، مردم آذربایجان هیچگاه قلعه دشمنان انقلاب اسلامی نخواهند شد.

همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه ارتباط معنوی و استراتژیک ایران با لبنان و فلسطین ریشه در اشتراکات دینی دارد، گفت: اسرائیل هیچ وجه اشتراکی با مردم جمهوری آذربایجان ندارد و عقاید نژادپرستانه صهیونیست ها بین مردم آذربایجان جایگاهی ندارد.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تاکید کرد: اسرائیل فرصتی برای حیات ندارد که بخواهد کارش در آذربایجان نتیجه دهد.

سردار ابطحی ادامه داد: اصلا نگرانی از حوادث باکو ندارم و یقینا مردم شیعه آذربایجان سربازان امام زمان(عج) هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی عزیز نفس داعش و وهابیت را در منطقه قطع کرده است.

 

گفتگوی تبریزبیدار با همرزم شهید سلیمانی را در ویدئوی زیر ببینید:

 

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
 1. آذربایجان‌وپیرامون.در‌انتظاربهار

  سلام‌ایران‌وآذربایجان
  به‌جای‌دوستی‌واتحاد
  باهم‌یکی‌دوست‌اسراییل
  شد‌یکی‌دوست‌ارمنستان
  آنهاکه‌‌ضد‌‌و‌دشمن‌اسلام
  هستندچه‌عواملی‌سبب
  این‌مواضع‌غیرعقلی
  شده‌این‌رفتارها‌ضد
  زمینه‌ظهور‌است