قیمت بیت کوین امروز چند بود؟

در معاملات ۲۴ ساعت گذشته بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین به ۲۷ هزار و ۷۶۰ دلار رسید.

به گزارش تبریز بیدار ، اکنون پس از صعود بیت کوین، سوال اکثر معامله‌گران این است که آیا روند صعودی ادامه خواهد داشت و باعث افزایش بیشتر ارزش بیت کوین می‌شود یا باید خود را برای اصلاح نزولی احتمالی بازار آماده کنیم؟

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۳۷.۱۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۴۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از بیت کوین در لحظه انتشار این خبر با قیمت ۲۷,۷۶۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۸۴۰ تومان معادل ۱,۴۳۹,۱۱۲,۶۴۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۴.۰۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۴۵% کاهش یافته است.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(۱۰ November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۵۹.۵۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۳۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیت کوین معامله می‌شود، صرافی ATAIX با سهم %۹۳.۱۷ از حجم معاملات روزانه است.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۲۷.۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از اتریوم در لحظه انتشار این خبر در این لحظه با قیمت ۱,۹۰۱.۴۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۸۴۰ تومان معادل ۹۸,۵۷۳,۷۰۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵.۴۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۱۴% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(۱۰ November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۶۰.۸۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۰.۲۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۰.۲۵ میلیون خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن اتریوم معامله می‌شود، صرافی WBF Exchange با سهم %۹۹.۸۷ از حجم معاملات روزانه است.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۸.۵۷ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از بایننس کوین در لحظه انتشار این خبر با قیمت ۳۱۲.۸۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۹۴۵ تومان معادل ۱۶,۲۵۲,۲۶۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۳۲.۲۲ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۶۳% کاهش یافته است.

بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(۱۰ May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۵۴.۴۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۵۵.۸۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۰۰ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بایننس کوین معامله می‌شود، صرافی Hydax Exchange با سهم %۸.۱۱ از حجم معاملات روزانه است.

دوج کوین

دوج کوین با نماد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰.۱۹ میلیارد دلار، در رتبه ۸ بازار قرار داشته و سهم ۰.۸۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از دوج کوین در لحظه انتشار این خبر با قیمت ۰.۰۷۲۶۶۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۹۵۰ تومان معادل ۳,۷۷۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۴۷.۸۲ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۸۸% کاهش یافته است.

بالاترین قیمت دوج کوین در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰(۰۸ May 2021) معادل ۰.۷۳ دلار بوده که همینک %۹۰.۰۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش دوج کوین ۱۳۹.۵۵ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۳۹.۵۵ میلیارد خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن دوج کوین معامله می‌شود، صرافی Thodex با سهم %۱۴.۲۳ از حجم معاملات روزانه است.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *