ایرانمنش :

انگار قرار بود کسی جلوی ورود فابیوس به کشورمان را نگیرد/ اعتراض دانشجویان جناحی وسیاسی نبود

مسئول بسیج دانشگاه شریف گفت: انگار قرار بود کسی جلوی راه فابیوس را نگیرد و درب‌های کشورمان به روی این فرد باز باشد، برخورد نیروی انتظامی با دانشجویان بسیار بد بود.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از خبرگزاری دانشجو، احسان ایرانمنش با اشاره به تجمع اعتراضی صبح امروز دانشجویان و جمعی از مردم به دلیل حضور فابیوس در تهران گفت: ما به سختی با تلاش بسیار توانستیم زمان ورود فابیوس وزیر امور خارجه فرانسه به تهران را مطلع شویم؛ چرا که می‌خواستند زمان ورود وی پنهان بماند.

وی تصریح کرد: در این جمع دانشجویان، بسیجیان، جمعی از مردم، دانشجویان جنبش عدالتخواه هم حضور داشتند و شعارهایی را که از قبل تهیه کرده بودیم به دست مان بود.

مسئول بسیج دانشگاه شریف با اشاره به پلاکاردها در دست دانشجویان به دلیل اعتراض به حضور فابیوس در تهران اظهار داشت: زنجیره انسانی با صفوف کامل را مقابل بلواری تشکیل داده بودیم و پلاکاردهایی با مضامین:«ایدز، هدیه فرانسه به ایران»، « بعد از ۳۰ سال کدام جنایت است؟ تسخیر جاسوس خانه یا انتقال ایدز»، « نه می بخشیم، نه فراموش می‌کنیم»، «فرانسه و آمریکا، سروته تحریم‌ها»، « فابیوس نوکر آمریکا، جاسوس اسرائیل»، «سلطان ایدز خوش نیامدی»،« فابیوس عذرخواهی کن»، «ورود قصاب ایرانیان ممنوع»، «قاتل فرانسوی : میراژ – ایدز – پژو» بود.

وی افزود: نیروی انتظامی به دانشجویان حمله و دست نوشته‌هایشان را پاره کرد و قصد داشت که با زور و تهدید جوانان را به درب خروجی جلو فرودگاه هدایت کند. تعدادی از دوستان‌مان را هم دستگیر کردند و ما نیز به نشانه اعتراض ایستادیم تا بفهمانیم که دوستان‌مان حرف جناحی و سیاسی ندارند.

ایرانمنش در پایان خاطر نشان کرد: انگار قرار بود کسی جلوی راه فابیوس را نگیرد و درب‌های کشورمان به روی این فرد باز باشد برخورد نیروی انتظامی با دانشجویان بسیار بد بود. مسئولان بدانند که حرف های ما جناحی و سیاسی نیست بلکه حرف ما درد مردم است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *