بذرپاش:

اعضای کمیسیون ویژه بررسی «برجام» از مراکز هسته‌ای و نظامی بازدید می‌کنند

عضو کمیسیون ویژه بررسی «برجام» در مجلس اعلام کرد اعضای این کمیسیون به منظور ارائه گزارش دقیق، بازدیدهایی را از مراکز مختلف هسته‌ای و نظامی خواهند داشت.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون ویژه بررسی «برجام» در مجلس شورای اسلامی درباره نحوه برگزاری جلسات و برنامه‌های این کمیسیون اظهار داشت: مقرر شده است کمیسیون ویژه که ترکیب هیأت رئیسه آن روز گذشته تعیین شد، از همین امروز جلسات خود را در قالب کارگروه‌های مختلف و با اساتید مختلف علوم سیاسی، روابط بین‌الملل و انرژی هسته‌ای و نظامی و مدیران و کارشناسان این بخش‌ها برگزار کند.

وی افزود: مقرر شده است اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس به منظور ارائه گزارش دقیق، بازدیدهایی را از مراکز مختلف هسته‌ای و نظامی داشته باشند، ان‌شاءالله از هفته آینده یا اواخر هفته جاری بازدیدهای کمیسیون ویژه در قالب گروه‌های چند نفره آغاز خواهد شد.

بذرپاش با بیان اینکه پس از این بازدیدها گزارش کمیسیون ویژه به صورت دقیق و جمع‌بندی شده از نظرات کارشناسان در جلسات و بازدیدهای میدانی تقدیم هیأت رئیسه مجلس می‌شود، تصریح کرد: بررسی‌های ما در کمیسیون ویژه مبتنی بر اعتماد به تیم مذاکره‌کننده و بی‌اعتمادی به طرف‌های غربی است و این موضوع اساس بررسی‌های ما را در کمیسیون ویژه تشکیل می‌دهد.

وی تأکید کرد: در جلسه فردای کمیسیون ویژه بررسی «برجام» زمان‌بندی و نیز مکان‌های در نظر گرفته شده برای بازدید اعضای کمیسیون تعیین خواهند شد.

این عضو کمیسیون ویژه بررسی «برجام» در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: توصیه هیأت رئیسه مجلس به اعضای کمیسیون این است که کمیسیون ویژه جلسات خود را به طور جدی و دقیق برگزار و همچنین گزارش نهایی خود را هر چه سریعتر به صورت دقیق و منظم تقدیم این هیأت کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *