سردار نقدی:

آمریکا قبلا هر ۳ ماه یکبار تهدید نظامی می‌کرد بعد از توافق ۳ بار در روز تهدید نظامی می‌کند/ تحریم‌ها لغو نشود نتیجه مذاکرات ۳-۰ به نفع دشمن است

سردار نقدی با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر حفظ و ادامه تحریم‌ها علیه ایران، گفت: اگر تحریم ها لغو نشود نتیجه مذاکرات ۳-۰ به نفع دشمن است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر حفظ و ادامه تحریم‌ها علیه ایران، گفت: اگر تحریم ها لغو نشود نتیجه مذاکرات ۳-۰ به نفع دشمن است.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب (ع) استان قم با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب، دشمنان اسلام و انقلاب به واسطه مزدوران و ایادی شان در منطقه علیه ملت ایران دست به هر اقدامی زدند، گفت: گروه های تروریستی و رژیم بعثی عراق و کشورهایی که در تلاشند با همراهی با هم، ملت ایران را تحت فشار قرار دهند لایه هایی بودند که تا کنون دشمنان اصلی ملت ایران را پنهان نگاه می داشتند اما امروز این دشمنان بی هیچ واسطه‌ای در مقابل ملت ایران صف آرایی کرده‌اند.

نقدی با تاکید براینکه کشور های ۱+۵ همان دشمنان گذشته هستند که امروز، پشت میز در مقابل ملت ما صف آرایی کرده‌اند، گفت: اوج ساده لوحی است که کسی تصور کند مشکل این کشورها با ما بر سر مسئله هسته ای یا مسائل منطقه است؛ مسئله، کفر و اسلام است.

وی در ادامه بیان کرد: امریکایی ها پس از فروپاشی شوروی همانند فراعنه به دنبال ایجاد یک نظام تک قطبی و حاکمیت بر کل دنیا هستند و تاکنون اغلب کشورها با شدت یا ضعف تسلیم آن ها شده و امریکا را به عنوان حاکم جهان پذیرفته اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تفکر انقلاب اسلامی در حال تسرّی است و کشورها را یک به یک از دست امریکا خارج کرده است، تاکید کرد: مشکل امریکا این است که تفکر انقلاب اسلامی آغازی بر پایان حاکمیت امریکا بر جهان خواهد بود. به برکت این تفکر آنقدر فدایی ولایت داریم که دشمن اگر خطایی کند حتی تصورش را هم نمی‌کند که در کجای دنیا سیلی خواهد خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج تصریح کرد: اگر مشکل امریکا با ما بر سر مسئله هسته ای بود باید بعد از مذاکره و تفاهم می گفت «از امروز رفتار ما با ایران متفاوت خواهد بود» در حالی که اگر قبلا هر سه ماه یکبار تهدید نظامی می کرد بعد از مذاکرات و توافق سه بار در روز تهدید نظامی می کند.

وی با اشاره به اظهارات مقامات امریکایی مبنی بر حفظ و ادامه تحریم ها علیه ایران، اظهار داشت: اگر تحریم ها لغو نشود نتیجه مذاکرات ۰-۳ به نفع دشمن است.

نقدی در بخش دیگری از سخنان خود، قم را ام القرای جهان اسلام خواند و گفت: در این قیام و پرچمی که بر علیه کفر جهانی بر افراشته شده، پایتخت و ام القراء این جاست.

وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی نماینده مستضعفین جهان، مردم ایران نماینده همه مومنان در مقابل کفر و شرک است. اگر قرار است الگویی از پیاده شدن قوانین اسلام ارائه کنیم همین قم را باید نشان دهیم. شرایط برای این کار مهیا است. وجود حوزه های بابرکت علمیه دینی، اساتید معظم، فضلای برجسته اخلاق و مردمی دیندار و غیرتمند همه و همه در این شهر وجود دارد. در دنیا هیچ شهری نیست که به این تعداد متخلقین به اخلاق اسلامی و علمای دین در آن وجود داشته باشد.

نقدی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به جنایت رژیم پهلوی در ۱۷ شهریور سال ۵۷ بیان داشت: ملت ما در مقابل رژیم شاهنشاهی پهلوی و ارتش تا بن دندان مسلحش با دستان خالی ایستاد و حماسه ای جاویدان در تاریخ خلق کرد و امروز این ملت با همان آرمان ها و با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات فراوان همان مسیر را ادامه خواهد داد.

رئیس سازمان بسیج در پایان با اشاره به این کلام نورانی امام راحل (ره) «تا بانگ لا اله الا الله درتمام دنیا طنین انداز نشود مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم» تاکید کرد: نتیجه این مبارزه نباید چیزی باشد جز حاکمیت اسلام بر کره زمین.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *