لاریجانی:

دفاع مقدس موتور محرکی برای آینده کشور است

رئیس مجلس در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس تنها بخشی از تاریخ نیست که ما از آن عبور کرده‌ باشیم بلکه یک توشه از تجربیات را ایجاد کرده که موتور محرکی برای آینده کشور است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، علی لاریجانی در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس دفاع مقدس که با حضور مصلحی رئیس سازمان روحانیت دفاع مقدس و کارگر رئیس بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس برگزار شد در خصوص لازمه حفظ اهداف و ارزشهای دفاع مقدس برای امروز جامعه گفت: دفاع مقدس یک سرمایه ملی برای کشور است و باید توجه داشت که دفاع مقدس تنها بخشی از تاریخ نیست که ما از آن عبور کرده ایم بلکه یک توشه از تجربیات را ایجاد کرده که موتور محرکی برای آینده کشور است.


وی در ادامه افزود: لازم است که ملت همیشه روحیه حماسی داشته باشد تا در پناه ان بتواند استقلال ، امنیت و تمامیت ارضی کشور را برای همیشه حفظ کند.

لاریجانی ادامه داد: سرافرازی یک ملت به داشتن چنین روحیه ای است و هفته دفاع مقدس و تجربیاتی که ملت ایران در آن دوره داشته اند تجربه ای مادی و معنوی است که باعث جهش های زیادی در ابعاد مختلف برای کشور خواهد بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باید مسیر این ارزشها را به زبانهای مختلف و برای سنین مختلف بیان کرد و از هر فرصتی برای رواج این روحیه جهادی در بین مردم استفاده کرد.

لاریجانی در پایان یادآور شد: روحیه جهادی ، روحیه ای است که باعث اعتلا و سرافرازی کشور خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *