فرمانده سپاه عاشورا:

صدور انقلاب به دنیا دستاورد بزرگ دفاع مقدس است

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با اشاره به دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس، گفت: در هشت سال جنگ تحمیلی، خون شهدا باعث شد این انقلاب علاوه بر تثبیت، پیام انقلاب اسلامی به تمام دنیا صادر شود.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم،  سردار غلام عسگر کریمیان، صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح آذربایجان شرقی در میدان آذربایجان تبریز، نشستن دشمن در پشت میز مذاکرات را نشان از قدرت ایران اسلامی دانست و اظهار داشت: مقاومت ملت ایران و قدرت بازدارنگی نظامی ایران که نمونه ای از آن را امروز در رژه نیروهای مسلح شاهدیم، توانست دشمنان را مجبور به نشستن در پشت میز مذاکرات کند.


وی افزود: استکبار جهانی و دشمن ملت مسلمان ایران، تمام تلاش خود را کرد تا نهال نوپای انقلاب اسلامی در همان ابتدا بخشکد و در ادامه آن، هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کردند ولی ملت ایران با حضور گسترده در صحنه و رهبری امام خمینی (ره) اجازه نداد تا این انقلاب شکست بخورد.

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با اشاره به دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس، تصریح کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی، خون شهدا باعث شد این انقلاب علاوه بر تثبیت، پیام انقلاب اسلامی به تمام دنیا صادر شود.

سردار کریمیان، شیوه‌های مقابله با انقلاب اسلامی را در عصر کنونی متفاوت دانست و افزود: جنگ امروزی از نظامی به جنگ نرم تبدیل شده است که باید برای این شرایط روز به روز آماده‌تر شویم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مسئولان نظام، خاطرنشان کرد: مقابله با نفوذ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و… در کشور، حفظ وحدت و جلوگیری از دوقطبی شدن، خواسته امروز مقام معظم رهبری از مردم، بسیجیان، نیروهای مسلح و مسئولان است.

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی، با تاکید بر ادامه راه شهدا و پیگیری آرمان‌های امام راحل، تصریح کرد: این چنین روزهایی بهانه‌ای است تا با شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نماییم و راه آنها را ادامه دهیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.