مسعود پزشکیان:

توافق هسته ای نباید جامعه را دو شقه کند

عضو کمیسیون بهداشت و در مان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دو قطبی سازی جامعه، زمینه به دست نیامدن نتایج مطلوب را فراهم می‌کند، گفت: با دو قطبی‌سازی جامعه تهدیدها عمیق‌تر می‌شوند و فرصت‌ها نیز از دست می‌روند.

به گزارش تبریز بیدار مسعود پزشکیان با اشاره به فصل الخطاب بودن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص برجام، اظهار داشته: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، اجتناب از دو قطبی شدن یک اصل و دستور است.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی که با خانه ملت گفتگو کرده می افزاید: اصولا اگر ما در روندی حرکت کنیم که جامعه را تبدیل به دو قطب کند از توصیه‌ها و دستورالعملی که مقام معظم رهبری بیان کرده‌اند دور می‌شویم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دو قطبی سازی جامعه، زمینه به دست نیامدن نتایج مطلوب را فراهم می‌کند، متذکر شده: با دو قطبی سازی در جامعه، چیزهایی را که می‌خواهیم به دست بیاریم، کسب نمی‌شوند.

پزشکیان با اشاره به اینکه دو قطبی سازی جامعه عوارضی را نیز دارد، گفته: با دو قطبی‌سازی جامعه تهدیدها عمیق‌تر می‌شوند و فرصت‌ها نیز از دست می‌روند، پس بهتر است کاری را انجام ندهیم که سیاست اصلی را تبدیل به تفرقه و بهم ریختگی در سیستم برنامه‌های کشور کند.

گفتنی است پزشکیان در شرایطی از دو قطبی شدن جامعه نگرانی دارد که یک طرف ماجرا یعنی دولت بدون توجه به انتقادهای دلسوزان نظام، راه خود را در پیش گرفته و بارها از خطوط قرمز رهبر انقلاب نیز عبور کرده است. اجتناب از دوقطبی شدن جامعه لوازمی دارد که همه باید به آن پایبند باشند. چه منتقدان دولت و چه خود دولت. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *