دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی برگزار می کند:

نشستی با عنوان «رد پای اسلام آمریکایی؛ از صنعا تا منا»/با سخنرانی علی جعفری آذر و احمد رضا بیضایی

این نشست روز سه‌شنبه ۱۴ مهر، بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد سالار شهیدان تبریز واقع در خیابان امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار بخش مهمی از جهان اسلام، درگیر مسائل بغرنج و خسارت باری شده است. در همه‌ی این مسائل، به‌نوعی شاهد نقش‌آفرینی دولت‌هایی در پوستین اسلام هستیم که متفقاً در جهت تقویت برنامه‌ریزی آمریکا و هم‌پیمانانش حرکت می‌کنند. امام امت(ره) با تعبیر «اسلام آمریکایی» تکلیف این دولت‌ها را روشن کرد. و امروز از فلسطین و لبنان و سوریه و عراق گرفته تا بحرین و یمن، این خط مخرب را به‌وضوح می‌بینیم. فاجعه‌ی منا نیز در همین منظومه قابل‌توجه و تأمل است. دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، ویژه‌برنامه‌ی «رد پای اسلام آمریکایی؛ از صنعا تا منا» را به منظور بازخوانی ویژگی‌ها و عملکرد منادیان «اسلام آمریکایی» برگزار می‌کند.

در این نشست، دکتر احمدرضا بیضایی (تحلیلگر مسائل جهان اسلام)، علی جعفری آذر (پژوهشگر انقلاب اسلامی)، حاج غلامرضا احمدی (از مدیران حج امسال) حضور خواهند داشت.


این نشست روز سه‌شنبه ۱۴ مهر، بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد سالار شهیدان تبریز واقع در خیابان امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.


در حال نمایش پوستر  نهایی.jpg

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *