جانشین فرمانده سپاه عاشورا:

نباید فریب لبخندهای نیش‌دار دشمن را خورد / دشمن درصدد نفوذ است

علی قادری گفت: نباید فریب لبخندهای نیش‌دار دشمن را خورد، چرا که استکبار هرگز درصدد سود رساندن به این انقلاب نیست بلکه به فکر نفوذ و پیشبرد اهداف شوم خود است.

به گزارش تبریز بیدار علی قادری در رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس در مرند، با بیان اینکه اقتدار نظام اسلامی نشأت گرفته از نظر امام خمینی(ره) و تدابیر مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: رهبری انقلاب بر دشمن‌شناسی و بصیرت مردم و مسئولان کشور تاکید فراوانی دارند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، با تاکید بر‌اینکه دشمن تا زمانی‌ که ما تسلیم نشویم از ما راضی نخواهد شد، افزود: تا وقتی که راه پاک امام و شهدا را ادامه دهیم، ‌دشمنی استکبار ادامه خواهد داشت.

جانشین فرماندهی سپاه عاشورا با بیان اینکه کشورهایی که برای گفت‌وگو با خیلی از کشورها حتی دقیقه‌ای را اختصاص نمی‌دهند، ماه‌ها و سال‌ها با ایران اسلامی پشت یک میز نشسته و مذاکره می‌کنند، تصریح کرد: این مذاکرات نشان از قدرت نظام اسلامی است اما در ادامه باید هوشیار بود و اجازه نداد دشمن از مسیر مذاکرات در کشورمان نفوذ کند.

قادری گفت: نباید فریب لبخندهای نیش‌دار دشمن را خورد، چرا که استکبار هرگز درصدد سود رساندن به این انقلاب نیست بلکه به فکر نفوذ و پیشبرد اهداف شوم خود است.

وی خاطر نشان کرد: اوج قدرت انقلاب اسلامی در استقامت و حضور ملت در صحنه‌های مختلف است و این حضور نشان از آمادگی و بصیرت ملت شریف ایران است.

جانشین فرماندهی سپاه عاشورا ضمن تقدیر از بسیجیان مرندی جهت برگزاری مطلوب رزمایش، اظهار داشت: این رزمایش‌ها و غرش بسیجیان سبب امید مردم و یاس دشمنان است.

وی افزود: اسفند ماه امسال دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را داریم و یقینا ملت چنان گام برخواهند داشت که با تشکیل مجالس اسلامی و انقلابی، دشمن را نا امیدتر خواهند کرد.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا گفت: این رزمایش‌ها و غرش بسیجیان سبب امید مردم و یاس دشمنان است و ملت ایران در انتخابات اسفند ماه نیز دشمن را نا امیدتر خواهند کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *