اختصاصی تبریز بیدار؛

فرستاده احمدی نژاد در تبریز/انتخاب شورای استانی مجمع تبیین خط امام(ره)

شنیده ها حاکی است انتخاب شورای مرکزی این مجمع امروز دوشنبه ساعت ۳ بعد از ظهر در مسجد آیت الله انگجی خواهد بود.

به گزارش تبریز بیدار چندی پیش بود که رئیس دولت نهم و دهم در مراسم افطاری گفته بود:« به این نتیجه رسیده‌ایم که در این مقطع از زمان به جز بازخوانی و تبیین اندیشه حاکم بر انقلاب که همان اندیشه امام راحل، اسلام ناب و حقیقت توحید و عدالت است، هیچ مسئولیت و تکلیف دیگری نداریم.»


سخنان احمدی نژاد بازتاب های مختلفی داشت. محمدرضا باهنر یکی از کسانی بود که مقابل این جملات موضع گرفت. باهنر در واکنش به سخنان احمدی نژاد گفت:«قبل از آقای احمدی‌نژاد خیلی‌ها مدعی تبیین خط امام بودند اما به ناکجاآباد رفتند و گاهی مقابل خط امام قرار گرفتند. بنابراین این ادعا‌ها کفایت نمی‌کند.»

اما رئیس جمهور سابق بدون اعتنا به واکنش ها به راه خود ادامه داد. او هشتم مرداد اولین نشست سراسری تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) در دانشگاه ایرانیان برگزار کرد. در این نشست سید مجتبی ثمره هاشمی، محسن نامجو، علی نیکزاد، خسرو معتضد، مرتضی تمدن، علی اکبر جوانفکر، مهدی غضنفری، بهروز مرادی و عده ای دیگر حضور داشتند.


اکنون خبر می رسد مجامع استانی با عنوان«تبیین و بازخوانی آرمانهای انقلاب و خط امام» در حال شکل گیری است و برای این منظور در استان آذربایجانشرقی نیز این مجمع با حضور علی نیکزاد فرستاده ویژه احمدی نژاد شکل خواهد گرفت. 


شنیده ها حاکی است انتخاب شورای مرکزی این مجمع امروز دوشنبه ساعت ۳ بعد از ظهر در مسجد آیت الله انگجی خواهد بود. 


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.