مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی:

تامین حقوق شهروندی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید است

مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: تامین حقوق شهروندی از مهم‌ترین اولویت های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، حسن استوار آذر در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان، توجه بیش از پیش به تامین حقوق شهروندی را یکی از مهم ترین اولویت های دولت عنوان کرد و گفت: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی باید تکالیفی را در ارتباط با ترویج فرهنگ حجاب و عفاف انجام دهند.

وی ادامه داد: در بحث ستاد صیانت از حقوق شهروندی، تمامی دستگاه های اجرایی وظیفه دارند تا با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان، با توطئه های دشمنان مقابله کرده و ارزش های انقلابی و اسلامی را بیش از پیش در جامعه نهادینه کنند.

وی ابراز کرد: با ترویج فرهنگ عفاف و حجاب می توانیم به صورت عملی از آرمان‌های اسلام و انقلاب دفاع کنیم.

 مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: برنامه های ستاد صیانت از حقوق شهروندی از ۱۲ برنامه به ۹ برنامه تقلیل یافته  که انتظار داریم تمامی دستگاه ها نسبت به پیاده سازی این برنامه ها اقدام کنند.

 استوار آذر خطاب به دستگاه‌های اجرایی استان تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی، جلسات ستاد صیانت را هر ماه یکبار برگزار کرده و صورتجلسه های جلسات را در اسرع وقت به استانداری ارسال کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که طبق ابلاغیه های مرکز، نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی استمرار خواهد داشت، عنوان کرد:  یک هزار و ۷۱ مورد بازرسی از ارگان های مختلف تا کنون در سال جاری انجام داده ایم.

گفتنی است در این جلسه حبیب طاهری از اداره کل تبلیغات اسلامی استان، امیری مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی و حجت الاسلام حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به بیان دیدگاه‌های خود در ارتباط با وظایف ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی پرداختند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *