در مراسم بهره برداری از مسجد جامع ورزقان مطرح شد؛

تمجید معاون استاندار آذرابجان شرقی از قالیباف

آیت الله مجتهد شبستری، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه برگزاری این مراسم با بیان اینکه دشمن از تهاجم نظامی و تحریم اقتصادی طرفی نبسته و جنگ تمام عیار فرهنگی را بیش از پیش تشدید کرده است، گفت: مساجد باید سنگر مقابله با تهاجم فرهنگی مبتذل دشمن باشند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از آناج، صبح امروز و در مراسم بهره برداری از مسجد جامع شهرستان ورزقان با حضور شهردار تهران و مسئولین استانی، امام جمعه ورزقان گفت: سه سال از زلزله ورزقان می گذرد و در زمان زلزله وضعیت خیلی نا امید کننده بود ولی بعد از سه سال این مسجد جامع با روحیه بسیحی دوباره احیا شد.

امام جمعه ورزقان: مسوولان در ساخت ۵۰ مسجد آسیب دیده از زلزله ما را یاری کنند

وی ادامه داد: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب این زلزله باید موجب ترقی باشد و به یاری خداوتد این گونه هم شد.

حجت‌الاسلام مسعود مهدوی افزود: ۹۰ مسجد در ورزقان آسیب آسیب دیده بود و مسجد جامع هم ۱۰۰درصد تخریب شده بود.

وی در پایان بیان کرد: ۸ مسجد با همکاری مسولین ساخته شده است ولی از خیرین تقاضا داریم در ساخت ۵۰ مسجد باقی مانده ما را یاری کنند.


فتح اللهی، رییس سازمان نوسازی شهرداری تهران نیز در این مراسم گفت: همدلی و همزبانی مزدم و مسؤولین، مدیریت جهادی و استفاده از همه پتانسیل های موجود از ویژگی های این پروژه است.


شبستری: باید مرگ بر آل سعود را به شعارهای همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل ضمیمه کرد

آیت الله مجتهد شبستری، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه برگزاری این مراسم با بیان اینکه دشمن از تهاجم نظامی و تحریم اقتصادی طرفی نبسته و جنگ تمام عیار فرهنگی را بیش از پیش تشدید کرده است، گفت: مساجد باید سنگر مقابله با تهاجم فرهنگی مبتذل دشمن باشند.

وی اظهار کرد: باید مرگ بر آل سعود را به شعارهای همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل ضمیمه کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: با اشاره رهبر انقلاب انتقام همه این خونها را از آل سعود خواهیم گرفت.

تمجید معاون عمرانی استاندار از قالیباف

در این مراسم که پورمهدی، معاون عمرانی استاندار نیز حضور داشت از قالیباف تمجید کرده و گفت: قطعا چنین کارهای بزرگی از مدیرانی چون قالیباف برمی آید. و بیان کرد: مسؤولین با همت و وحدت برای رفع مشکلات بیکاری و بخش تولید تلاش کنند.

قالیباف: مدیران همانند سال های دفاع مقدس مشکلات مردم را مرتفع کنند

محمد باقر قالیباف نیز در جریان حضور خود در شهرستان ورزقان اظهار کرد: بازسازی موفق منطقه زلزله زده ناشی از پای کار آمدن همه مسؤولین بعد از سفر مقام معظم رهبری و روح مشارکت و همدلی ملت ایران است.

وی ادامه داد: مدیران همانند سالهای دفاع مقدس و دهه هفتاد بین مردم حاضر شده و دست در دست مردم، مشکلات را مرتفع کنند.

شهردار کلانشهر تهران گفت: امروز صحنه مجاهدت، خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم است و همه دلدادگان انقلاب باید برای مرتفع شدن مشکلات اقتصادی مردم کمر همت ببندند.

وی با بیان اینکه مسؤولیت پذیری از مولفه های فرهنگ جهادی انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: مدیر جهادی زمان و مکان نمیشناسد و آماده خدمت با روحیه بسیجی است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *