فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در تبریز:

اگر شعار مرگ بر آمریکا را در عرصه اقتصادی پیاده کنیم اشتغال و خودکفایی حاصل خواهد شد

سردار نقدی در همایش واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی سپاه عاشورا گفت:اگر شعار مرگ بر آمریکا را در عرصه اقتصادی پیاده کنیم بر روی پای خود خواهیم ایستاد و اشتغال و خودکفایی حاصل خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از ائل، سردار نقدی در همایش فرماندهان واحدهای مقاومت سازمان بسیج  دانش آموزی سپاه عاشورا با بیان اینکه جوانان جامعه همان کسانی هستند که باید استمرار راه و شیوه انقلاب اسلامی را تضمین کنند، گفت: امروزه دشمن در عرصه های مختلف از امت اسلامی سیلی خورده است و مواضع بسیار زیادی را در منطقه خاورمیانه از دست داده است، ایرانی که زمانی در دست شاه به نیابت از امریکا بود، عراقی که زمانی در دست صدام به نیابت از آمریکا بود و همین طور لبنان و فلسطین و یمن همه و همه امروز با بیداری اسلامی مسلمانان از زیر سلطه و یوغ استکبار جهانی و آمریکا بیرون آمده است.

وی با بیان اینکه روزی مسلمانان و جامعه اسلامی منزوی بود، افزود: امروز مسلمان بودن عزت است، اسلام حرکت و بیداری بزرگی را به راه انداخت و سنگرهای بزرگی را از دست استکبار جهنمی آزاد کرد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آمریکا فکر می کند با از دنیا رفتن نسل حاضر دیگر اثری از تفکر و منش انقلابی در ایران اسلامی نخواهد ماند، تاکید کرد: امروز شما جوانان و در صحنه بودن شماست که می تواند مسیر آینده انقلاب را ترسیم کند، استمرار راه انقلاب به اراده، ایمان و باور جوانان کنونی بستگی دارد.

سردار نقدی با بیان اینکه دشمن دست وپا می زند تا سیل خروشان انقلاب اسلامی را متوقف نماید، اظهارداشت: وقتی اوباما در سازمان ملل و پشت تریبون جهانی می گوید”مرگ بر آمریکا گفتن برای جوانان ایرانی کار و شغل نمی شود” یعنی دشمن دارد تمام تلاشش را می کند که تفکر انقلابی را از جوانان ما بگیرد.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین افزود: آمریکا از حرکت و بیدای خروشان ایجاد شده واهمه دارد از اینکه می بیند در یمن هر چقدر هم که بمب هایش را بر روی سرشان می ریزد دست از مقاومت و ایستادگی و گفتن شعار مرک بر آمریکا بر نمی دارند.

وی تاکید کرد: برای اینکه جوانان بتوانند در برابر حربه های دشمنان مقاومت کرده و راه انقلاب را اداه دهند باید ارتباط با مسجد را برقرار کنند به خودسازی بپردازند و از حلقه های صالحین که از اصلی تین مسائل در تربیت روحی و معنوی است استفاده نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از محتوای کتاب های درسی گفت:  کتاب های درسی باید متناسب با مسائل روز و آسیب های اجتماعی موجود در جامعه باشد.

سردار نقدی با بیان اینکه دشمن امروز قدرت مسلط در فضای مجازی است، تصریح کرد: دشمن از فضای مجازی برای سرگرم کردن جوانان ما بهره می برد تا انان را از پیشرفت های علمی و پژوهشی بازدارد.روزی که تاریخ مصرف ال سعود تمام شود آمریکا مزدوران دیگری را جایگزین می کند

وی بصیرت را از مهم ترین نکاتی داسنت که دانش آموزان باید خود را به این مهم مجهز نمایند، گفت: در پی حادثه ای که در منا رخ داد به آل سعود لعنت می فرستیم اما در حالی است که آمریکا پشت آل سعود است و امروز نیز شاهزادگان دیگری را در آمریکا و انگلیس پرورش می دهند تا هر زمان که تاریخ مصرف آل سعود به پایان برسد آنان را جایگزین کنند.

وی افزود: اگر فتوای مراجع در عراق نبود امروز صدام دیگری در مرزهای ایران بود.اگر شعار مرگ بر آمریکا را در عرصه اقتصادی پیاده کنیم اشتغال و خودکفایی حاصل خواهد شد

سردار نقدی تاکید کرد: اگر شعار مرگ بر آمریکا را در عرصه اقتصادی پیاده کنیم بر روی پای خود خواهیم ایستاد و اشتغال و خودکفایی حاصل خواهد شد.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نباید به دست دادن آمریکا با مسئولانمان دل خوش کنیم، اظها داشت: امروز رئیس جمهور آمریکا حاضر است با دربان وزارت خارجه ایران دست دهد تا به جهان ثابت کند که ایرانیان از مواضع انقلابی خود دست برداشته اند.

گفتنی است در پایان این مراسم از نخبگان بسیجی آذربایجان شرقی با حضور سردار نقدی تجلیل به عمل آمد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *