بیست و سومین سفر استانی دولت آغاز شد؛

روحانی وارد فرودگاه دشت ناز شد+تصاویر استادیوم پیش از آغاز سخنرانی

روحانی در بدو حضور در فرودگاه به خبرنگار شبکه تبرستان گفت: بسیار خوشحالم که امروز در استان مازندران هستم. مدتها این آرزوی من بود که خدمت مردم این استان برسم و از نزدیک سخنان و مطالبات و نظرات آن ها را بشنوم

به گزارش تبریز بیدار بیست  وسومین سفر استانی رییس جمهوری و بخشی از کابینه دولت تدبیر و امید امروز انجام می شود.


آنگونه که خبرگزاری ها گزارش داده اند؛ هواپیمای دکتر حسن روحانی ساعاتی پیش در فرودگاه دشت ناز به زمین نشست و وی از سوی استاندار، نماینده های مجلس، نماینده ولی فقیه در استان و برخی مقامات استانی مورد استقبال قرار گرفت.

روحانی در بدو حضور در فرودگاه به خبرنگار شبکه تبرستان گفت: بسیار خوشحالم که امروز در استان مازندران هستم. مدتها این آرزوی من بود که خدمت مردم این استان برسم و از نزدیک سخنان و مطالبات و نظرات آن ها را بشنوم.

وی افزود: مازندران استانی است که همیشه در خط مقدم دفاع از نظام وجزو مرزداران انقلاب بوده و نقش زیادی در دفاع از انقلاب داشته است. این جا سرزمین علما و بزرگان و دلاوران است.

رییس جمهوری در پاسخ به این سئوال که هدف تان از سفر به مازندران چیست، گفت: طرحهایی را که مدنظر است و قبلا در تهران راجع به آن بحث و بررسی و مصوب کرده ایم، در این سفر مصوب می شود که امیدواریم در پایان سفر آنچه مردم می شنوند، قضاوت شان این باشد که مازندران امسال و سال آینده شاهد طرحهای خوب توسعه ای باشدکه باعث اشتغال برای فرزندان این سرزمین شود.

بنا به گفته طاهره قیومی مسئول اطلاع‌رسانی نهاد ریاست جمهوری، قرار بود خبرنگاران دیگر رسانه‌ها نیز در فرودگاه حضور یابند که ظاهرا این کار انجام نشده و فقط عکاسان خبری اجازه ورود و تردد در فرودگاه را در حین سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت در سفر یک روزه به مازندران پیدا کردند.

تصاویر استادیوم متقی ساری پیش از آغاز سخنرانی روحانی

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *