پس از جوسازی رسانه های طرفدار دولت؛

اطلاعیه حسینیان درباره حواشی یکشنبه مجلس

نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی طی اطلاعیه توضیحاتی پیرامون نشست هفته جاری پارلمان ارائه کرد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی اطلاعیه‌ای توضیحاتی پیرامون حاشیه‌های نشست روز یکشنبه پارلمان ارائه کرد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسمه‌تعالی

بنده تصمیم نداشتم در مورد آنچه بین من و آقای ظریف و آقای دکتر صالحی گفت‌وگو شد سخنی بگویم اما چون به نظر رسید رسانه‌های ضدانقلاب و طرفدار دولت به جای پرداختن به اصل نظریات مخالفین و موافقین برجام در مجلس شورای اسلامی به دنبال حاشیه‌سازی هستند تا اصل منطق مخالفین برجام تحت‌الشعاع قرار گیرد زیرا اگر رسانه منطق مخالفین این معاهده رقت‌انگیز را لغو می‌کردند منطق موافقین و طراحان تحمیل قرارداد به مجلس شورای اسلامی روشن می‌شد.

به این جهت برای روشن شدن موضوع برای دوستان تمام آنچه را به آقای ظریف و آقای صالحی گفته‌ام به اطلاع مردم متدین و حزب‌الله می‌رسانم.

لازم به ذکر است که سخن من به تذکری برمی‌گردد که در کمیسیون امنیت ملی به آقای ظریف دادم و عین گفته‌ام در کمیسیون ضبط شده و موجود است.

من در کمیسیون امنیت پس از بیانیه لوزان گفتم: آقای ظریف! شما با نابود کردن اورانیوم غنی شده ۲۰ درصد و تعطیل کردن آب سنگین اراک یک قدرت روانی را از جمهوری اسلامی گرفته‌اید؛ به زودی اسرائیل ایران را تهدید به بمباران هسته‌ای می‌کند و پس از این اظهارات من درست یک ماه بعد توسط وزیر سابق دفاع اسرائیل تهدید بمباران هسته‌ای مطرح شد.

در روز یکشنبه به صورت خصوصی که بعداً آقای امیرآبادی نیز حضور پیدا کردند گفتم آقای ظریف و آقای صالحی! اگر به خاطر برجام که البته دعا می‌کنم چنین خبری نشود، اسرائیل ایران را تهدید به بمب اتم کرد یا آمریکا به ایران موشک زد مردم شما را محاکمه خواهند کرد و اگر من کاره‌ای بودم آقای صالحی را محکوم می‌کنم که سیمان‌هایی که در قلب رآکتور عراق ریخته آن را بیرون بیاورد و خودش را در داخل رآکتور انداخته و سیمان به اطرافش تزریق کنند.

البته با این شرایطی که عرض کردم حتماً امت متدین و کسانی که برای ساختن رآکتور اراک سال‌ها زحمت کشیده‌اند و با تسامح و تساهل آقایان این قلب تپنده ملت محکوم به پر شدن از بتن شد این مجازات را با جرم متناسب می‌دانم.

من از دلسوزان می‌خواهم که به اصل موضوع بپردازند و به این حواشی که به نیت خالص برای تحت‌الشعاع قرار دادن اصل موضوع برجام و ابهامات بی‌شمار شکل گرفته است وقعی ننهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.