جمع فتنه گران جمع شد؛

حرکت هماهنگ پیاده نظام افراط در دانشگاه های آذربایجان شرقی

علاوه بر آذر منصوری، محکوم فتنه که فردا در دانشگاه شهید مدنی سخنرانی خواهد کرد؛ روز شنبه دانشگاه تبریز میزبان ابراهیم اصغرزاده، عامل توهین آشکار به دانشجویان در روزهای اخیر بوده و علیرضا بهشتی، مشاور ارشد موسوی در دانشگاه سهند حاضر خواهد شد. برنامه هایی که به شکل هماهنگی توسط پیاده نظام افراط در دانشگاه های آذربایجان شرقی برگزار می شوند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از ائل، همزمان با هفته های آغازین سال تحصیلی دانشگاه ها و در حالی که انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی گروه های سیاسی به خصوص اصلاح طلبان افراطی را به فکر یارگیری از دانشگاه ها انداخته است؛ دانشگاه های آذربایجان شرقی شاهد دعوت از سخنرانان حامی فتنه ۸۸ هستند.

انجمن اسلامی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان (تربیت معلم آذربایجان سابق) برای چهارشنبه هفته جاری از آذر منصوری، معاون حزب منحله مشارکت و از محکومان فتنه ۸۸ دعوت کرده است. این در حالی است که فعالیت این تشکل به دلیل عدم برگزاری به موقع انتخابات غیرقانونی محسوب می شود.


همچنین روز شنبه برنامه ای با عنوان ایران پس از برجام توسط انجمن اسلامی در دانشگاه تبریز برگزار می شود که سخنرانان این برنامه ابراهیم اصغرزاده و مسعود پزشکیان هستند.


اصغرزاده که طی روزهای گذشته و با سخنرانی توهین آمیز و وهن آلود در دانشگاه بیرجند جنجال ساز شده است؛ در حالی برای سخنرانی در خصوص برجام در دانشگاه تبریز حاضر می شود که در بیرجند گفته است برجام ربطی به دانشجویان ندارد. 


پزشکیان، نماینده اصلاح طلب تبریز، آذرشهر و اسکو هم که طی ماه های گذشته به عنوان یکی از مخالفان بررسی برجام در مجلس سخن می گفت و در جمع مدافعان دولت در خانه ملت حضور داشت؛ علی رغم عضویت در کمیسیون ویژه برجام در روزهای اخیر به سردسته منتقدان تبدیل شد.


دیگر برنامه اصلاح طلبان برای روز شنبه ۲۵ مهرماه سخنرانی علیرضا بهشتی، مشاور ارشد کاندیدای فتنه گر انتخابات ۸۸ در دانشگاه صنعتی سهند است.


وی که جز بازداشتی های آشوب های فتنه گران نیز هست در حالی به تبریز می آید که جولان حامیان فتنه در دانشگاه های آذربایجان شرقی به واسطه فعال شدن پیاده نظام خود اقدامی هماهنگ شده و دارای اهداف پشت پرده به نظر می رسد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *