خطاب به توکلی داد؛

جوابیه میرتاج الدینی به حاشیه های دیدار احمدی نژاد و مادر چاوز

حجت الاسلام میرتاج الدینی نسبت به خبر سایت الف واکنش نشان داد.

به گزارش تبریز بیدار،  در پی انتشار یادداشتی در سایت الف که در آن به حجت الاسلام میرتاج الدینی توهین شده بود، وی با انتشار جوابیه ای خواستار انتشار آن در سایت منسوب به احمدتوکلی شد.

 

متن جوابیه حجت الاسلام میرتاج الدینی بدین شرح است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر توکلی
نماینده محترم تهران و مسئول محترم سایت خبری الف
سلام علیکم
احتراما در تاریخ ۹/۷/۹۴ در سایت الف مطلبی تحت عنوان “روایتی از تسلیت احمدی نژاد به مادر چاوز” منتشر نمود و در آن تلویحا اینجانب را متهم نموده است و بدنبال آن در کامنت ها عده ای غافل از حقیقت موضوع به این گناه افتاده اند. ما یکدیگر را سالهاست که به خوبی می شناسیم، لکن افرادی سایت را مدیریت می کنند که چنین شناختی ندارند، وگرنه از چنین انتسابی پرهیز می کردند.
براساس رهنمود قرآنی همواره کوشیده ام که در موضع گیری ها بدور از حب و بغض ها عمل نموده و از اصول اخلاقی حتی درباره مخالفین سیاسی عدول نکنم و هرگز سخنی درباره احدی نگویم که در روز واپسین، پاسخی به آن نداشته باشم. در مساله ملاقات دکتر احمدی نژاد با مادر چاوز نیز همین رویکرد را داشتم. اگر چنین موضوعی برای هریک از مسئولین و آحاد مردم پیش می آمد جز آنچه برایم محرز بود سخن دیگری نمی گفتم.
در سایت الف و بعضی از سایت های دیگر رجما بالغیب و ندانسته حرفهایی زده اند و اینجانب را نیز از هجمه ها بی نصیب نکرده و نسبت ناروای خلاف گویی داده اند و شاهد آن را فیلم منتشر شده اعلام نموده اند. در سایت چنین نقل شده استدر حالیکه میرتاج الدینی، دکتر احمدی نژاد را از مادر چاوز جدا می کند اما وی”میرتاج الدینی” این موضوع را انکار کرده است.
من همان فیلم را در صفحه اینستاگرام خود قرار می دهم و از همه مدعیان تقاضا می کنم که مجددا این فیلم چند دقیقه ای را مشاهده کنند. خواهند دید که چنین مساله ای واقعیت ندارد. در این فیلم من دو بار به آقای احمدی نژاد اشاره می کنم که عبور کنیم و بار اول به خاطر این بود که مادر عزادار چاوز، دست های خود را روی دست های دکتر گذاشت و دکتر هم که دست های خود را بر هم فشرده بود و بطرف خود کشید. بار دوم هم هنگامی بود که دکتر، دست بر دوش مادر پیر چاوز نهادند تا خداحافظی کنند.

 

در هر صورت اگر دقت شود نه دست دادن بود نه در آغوش گرفتن! انچه که نقل کرده ام براساس ” الشاهد یری ما لا یری الغائب”مشاهدات خودم بوده است ،علاوه بر آن در همان موقع جهت اطمینان بیشتر از افراد حاضر در صحنه چندین بار پرس و جو کردم ،از جمله آقای دکتر صالحی وزیر امور خارجه وقت و مترجم وزارت خارجه که از همه ما نزدیک تر بود، هر دو روایت مرا تائید کردند.
حال عده ای بی دلیل حرف هایی می زنند و اتهاماتی وارد می کنند که حق الناس است و بر گردن خود حمل می کنند. آنها باید خود را برای پاسخگویی در یوم یکشف السرائر و نزد پروردگار عالم السر و الخفیات آماده کنند.
از شما برادر عزیز انتظار دارم ضمن تذکر به مسئولین سایت، نسبت به انتشار این پاسخ اقدام فرمائید.
سید محمدرضا میرتاج الدینی
۲۱/۷/۹۴

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *