الزامی بودن مدرک کارشناسی ارشد تبعیض آمیز است!

صادق زاده : خانه کارگر خانه اصلاح طلبان است

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز گفت: خانه کارگر، خانه اصلاح‌طلبان است و بسیاری از برنامه‌های اصلاح‌طالبان در آنجا برپا شده است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، کریم صادق‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه اصلاح‌طلبان همواره گرایش‌های فکری درون جامعه را در خود جای می‌دهند، اظهار داشت: در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان برنامه‌های خوب و بزرگی داریم که به زودی اجرایی می‌شوند.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز همچنین قانون لزوم مدرک کارشناسی ارشد برای کاندیداها را تبعیض‌آمیز عنوان کرد و گفت: در این مورد اعتراض کرده‌ایم چرا که اقشاری مثل کارگر و کشاورز با وضع چنین قانونی، از اداره جامعه دور می‌مانند.

وی افزود: خیلی از این افراد که می‌توانند در اداره جامعه نقشی داشته باشند، به دلیل مدرک‌گرایی از صحنه دور می‌شوند.

صادق‌زاده یادآور شد: هم اکنون ما در کشور ۹ میلیون کم سواد و بی‌سواد داریم که مشکل بزرگی است و چندین سال است که مسئولان نتوانسته‌اند این مشکل را از بین برده و برای آن چاره‌ای اتخاذ کنند.

دبیر هیئت رئیسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم برنامه محور بودن حضور کاندیداها برای انتخابات گفت: کاندیداهای انتخاباتی به جای حضور در هیئت‌های حسینی و راهکارهایی مثل اول دسته‌های حسینی ایستادن، به طور واضح برنامه داشته باشند.

وی تاکید کرد: حتی کسی که زمانی معاون رئیس جمهور و استاندار هم بوده است باید امروز برای انتخابات برنامه دهد و مردم به آن برنامه رای دهند.

صادق‌زاده با اشاره به اینکه در این برهه زمانی به مجلسی هم‌سو با دولت نیاز داریم، اظهار داشت: سیاست‌های غلط دولت گذشته باعث تعطیلی بیش از ۳۰ درصد از واحدهای صنعتی استان ما شد در حالی که تبریز شهری صنعتی است و باید افرادی با نگرش کار، تولید و صنعت در اولویت ورود به مجلس باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: خانه کارگر، خانه اصلاح‌طلبان است و بسیاری از برنامه‌های اصلاح‌طالبان در آنجا برپا شده است.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز یادآور شد: انتخابات این دوره، انتخاباتی حزبی است و هر حزبی که فعال باشد می‌تواند آرای مردم را جذب کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.