آیت الله مجتهد شبستری:

آمریکا آرزوی نفوذ به ایران را به گور می برد/دولت مردان هشدارهای رهبری در خصوص برجام را اجرا کنند

امام جمعه تبریز خطاب به مسئولان دولت و به خصوص وزیر امور خارجه گفت: مردم از شما می خواهند ملاحظات و هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص اجرای برجام به دقت و کامل مدنظر قرار گیرد.

به گزارش تبریز بیدار ، آیت الله محسن مجتهد شبستری، در جمع راهپیمایی کنندگان یوم الله ۱۳ آبان، در میدان نماز تبریز با اشاره به تقارن این روز با ایام محرم و صفر گفت: جمله هیهات من الذله حاوی درس آزادگی برای جهانیان در طول تاریخ است و ما درسهای استکبار ستیزی را از مکتب حسینی فرا گرفته و با الهام از مکتب عاشورا، امام خمینی و اوامر مقام معظم رهبری این تجمع باشکوه را راه انداخته ایم. 

وی افزود: در روز ۱۳ آبان سه حادثه ی بزرگ رخ داده است؛ حادثه اول مربوط به تبعید امام در سال ۱۳۴۳ به جرم اعتراض بر قانون ننگین کاپیتالاسیون می باشد، حادثه ی دوم مربوط به سال ۵۷ و ۱۳ آبانی که دانش آموزان و دانشجویان در خیابان انقلاب تجمع کرده و تظاهراتی را علیه رژیم منحوس پهلوی راه انداختند و عمال شاه نیز همه را به گلوله بستند و حادثه ی سوم همان تسخیر لانه ی جاسوسی به دست دانشجویان غیور و فهیم در سال ۵۸ است که در ظاهر سفارت خانه ی امریکا اما در حقیقت محلی برای توطئه جهت براندازی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران بود.

وی ادامه داد: اگر کسی به این توطئه ها توجه داشته باشد خواهد دید که دشمنی و بدبینی ملت ایران به آمریکا طبیعی و منطقی است.

آیت الله مجتهد شبستری تاکید کرد: ساده اندیشی است اگر کسی فکر کند آمریکا امروز دست از توطئه پردازی علیه انقلاب اسلامی برداشته است و مقام معظم رهبری با سخنرانی دیروز خودشان پاسخ محکمی به این قضایا دادند.

امام جمعه تبریز در ادامه سخنان خود با اشاره به هشدارهای صریح رهبر انقلاب در خصوص برنامه دشمن برای نفوذ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در کشور گفت: مردم و مسئولان باید هوشیارانه در صحنه باشند.

امام جمعه ی تبریز در خصوص مساله ی برجام گفت: به دولت و مسئولین امر تذکر می دهیم که ۹ مورد و ملاحظاتی که مقام معظم رهبری شرط نمودند باید مو به مو به مرحله ی اجرا درآید.

آیت الله مجتهد شبستری در بخش پایانی سخنان خود گفت: ملت ایران اجازه هیچ گونوه بازرسی و تفتیش از مراکز نظامی و د انشمندان هسته ای کشورمان را نخواهد داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.