در عجب شیر عنوان شد؛

روایت آل هاشم از عمیق ترین لایه نفوذ غرب در کشور

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به اینکه عمیق‌ترین لایه نفوذ غرب به حوزه فرهنگ برمی‌گردد، گفت: دشمن در راه نفوذ فرهنگی به دنبال تغییر ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم ظهر امروز در جمع سربازان و پرسنل مرکز آموزشی شهید برخورداری عجب‌شیر با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت امام سجاد (ع) اظهار داشت: به سر انجام رسیدن مذاکرات هسته‌ای پس از چندین سال در سایه هدایت حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی، ماهیت‌های دانشمندان و شهدای هسته‌ای، ایستادگی ملت ایران اسلامی، وجود همدلی و همزبانی در بین قوای سه‌گانه و تلاش دستگاه‌های دیپلماسی کشور انجام پذیرفت که قطعا تداوم این عوامل باعث به دست آمدن باورهای بزرگ خواهد شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش کشور افزود: تاکید بر حفظ فضای وحدت، همبستگی، استحکام بخشی به قدرت درونی کشور و اجتناب از ایجاد فضای اختلاف، نتیجه تلاش‌هایی است که منجر به دستیابی موفقیت‌های بزرگ شده است.

وی با بیان اینکه توافق هسته‌ای به منزله حل و فصل مناقشات بین آمریکا و ایران نیست، افزود: در صورت حل شدن مسئله هسته‌ای دشمنی‌های آمریکا علیه ایران تمام نشده است و آمریکا همچنان دشمن جمهوری اسلامی ایران است.

آل‌هاشم افزود: مواضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص مسائل منطقه‌ای بعد از پذیرش توافق هسته‌ای هیچ گونه تغییری پیدا نخواهد کرد و موضع ما در برابر کشورهای و حرکت‌های مسلمانان در کشورهای اسلامی هیچ تغییری نیافته است و این مواضع  مبتنی بر حقوق ملت‌های مسلمان منطقه و شناسایی رژیم جعلی صهیونیستی به عنوان دشمن اصلی مسلمانان است.

وی با اشاره به بیانات رهبری که نفوذ دشمن در ایران را تهدید بزرگ بیان کرده‌اند، گفت: مقام معظم رهبری در طول مدت ۱۰۰ روزه برای بررسی برجام در کشور ۷۰ بار به موضوع نفوذ تاکید کردند.

آل‌هاشم با اشاره به اینکه عمیق‌ترین لایه نفوذ غرب به حوزه فرهنگ بر می‌گردد، اظهار داشت: دشمن در راه نفوذ فرهنگی به دنبال تغییر ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی است و اگر این ارزش‌ها از محورهای دینی به محورهای دنیا گرایانه تغییر یابد نظام دینی ماهیت خودش را از دست می‌دهد.

وی ادامه داد: دشمن برای تغییر ارزش‌های دینی از روش‌های مختلفی از جمله تغییر باورهای اسلامی، تغییر ذائقه فرهنگی مردم استفاده می‌کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش کشور با اشاره به نفوذ سیاسی آمریکا به ایران گفت: در سال‌های اخیر آمریکا از نفوذ به ایران درمانده شده است و هیچگاه نتوانسته است جمهوری اسلامی ایران را مهار کند.

وی ادامه داد: از این رو به قدرت نرم علیه ایران روی آورده است، تا راه نفوذی علیه ایران پیدا کند.

آل‌هاشم یکی دیگر از راه‌های نفوذ به جمهوری اسلامی ایران را ایجاد اختلاف بین دولت و ملت عنوان کرد و افزود: دشمن درصدد این است که نسل جوان جامعه را از ارزش‌های انقلاب اسلامی دور کند و با این کار به اهداف شوم خود دست یابد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش کشور توجه به هدف دشمن را از راهکارهای مقابله با توطئه‌های دشمن برشمرد و افزود: آمریکا دشمن ماست و هیچگاه دشمنی خود را با ما ترک نخواهد کرد.

وی گفت: جوانان را برای رسیدن به قله‌های افتخار باید آماده کنیم و امروزه تمام موفقیت‌های کشور به واسطه تلاش‌های جوانان کشور در تمام عرصه‌ها است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.